17:59 07.08.2019

Майже 40% клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз" користуються "особистим кабінетом"

2 хв читати

Вже 37% клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз" успішно користуються "особистим кабінетом" на сайті 104.ua. За 7 місяців поточного року в перевагах онлайн-ресурсу переконались 33 тис нових користувачів. Зареєструватися в "особистому кабінеті" на сайті 104.ua можна самостійно, зі свого комп’ютера, або скористатися допомогою фахівців "Дніпропетровськгаз" у Центрах обслуговування клієнтів.

Вже четвертий рік всі клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" мають можливість контролювати свій особовий рахунок онлайн за допомогою "особистого кабінету" на сайті компанії. Сервіс доступний для використання не лише в містах, а й у віддалених сільських районах області. Інтерфейс кабінету – простий та зрозумілий. Процедура реєстрації займає кілька хвилин. Потрібно знати номер свого особового рахунку та останню суму оплати за газ.

Для того, щоб передати показання лічильника газу споживачам не потрібно навіть виходити з дому, достатньо зайти в свій "особистий кабінет" та внести актуальні дані. Це значно заощаджує час, адже клієнтам не доводиться стояти в чергах чи спеціально їхати до Центру обслуговування клієнтів.

"За допомогою "особистого кабінету" у будь-який зручний час та зі зручного місця споживач може дізнатися вартість газу, передати показання лічильника, переглянути стан особового рахунку, роздрукувати квитанцію за спожитий газ, заплатити за газ онлайн, контролювати стан своїх розрахунків та споживання", – говорить в.о. начальника клієнтського сервісу АТ "Дніпропетровськгаз" Ірина Федорянко.

Враховуючи побажання самих споживачів, компанія постійно вдосконалює функціонал кабінету і додає канали онлайн-спілкування з клієнтами. Однією з останніх новинок клієнтських сервісів для споживачів газу є чат-бот "7104ua" у месенджері Viber та мобільний додаток "104 Mobile Light" для користувачів iPhone та "104 Бізнес онлайн" для комерційних споживачів газу.

Довідка:

Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" – одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підручники видавництва "Ранок" на шляху до школи

Чемпіонат України з інвестицій: результати, уроки, причини

Через низьку заробітну плату АТ "Миколаївгаз" покидають кваліфіковані фахівці

6 вересня у Дніпрі пройде конференція IT Dnipro Conference

Споживачі газу Дніпропетровської області можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

"Сумигаз Збут": споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Учасники АТО з Миколаївщини, скориставшись допомогою ОДА, відкрили центр родинного відпочинку

Влітку клієнти"Вінницягаз Збут"вдвічі скоротили борги за газ

Українські вчені IIG заявили про готовність безкоштовно забезпечити кожного українця високотехнологічною ID-карткою

ТОВ "Тефін" звертається до президента України Володимира Зеленського та голови СБУ Івана Баканова з закликом припинити незаконні дії підлеглих, які захопили танкер "Мрія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА