18:13 07.08.2019

У Києві медики пройдуть по червоній доріжці за Орденом Святого Пантелеймона

1 хв читати

9 серпня    2019 року, у день Цілителя Пантелеймона,   уже за традицією медики з усієї країни зберуться  на церемонію нагородження Орденом Святого Пантелеймона. Очікується, що участь у церемонії візьмуть близько 600 медиків  з усіх регіонів, будуть зарубіжні гості. Церемонія пройде у Національній філармонії України.  Орденом  Святого Пантелеймона нагородять 5  медиків. Згідно з Положенням нагороди протягом року було визначено 20 номінантів, серед них і виберуть 5 переможців. Обиратимуть найкращих медиків у номінаціях – "Найкращий лікар", "Найкращий медичний працівник", "Новатор охорони здоров’я" , "За досягнення в Міжнародному співробітництві в охороні здоров’я" та "Взірець служіння суспільству".  Разом з Орденом переможці отримають сертифікат на 100 тисяч  гривень. Окремими преміями і медаллю Святого Пантелеймона будуть нагороджені молоді медики.  

  Серед номінантів: сільські фельдшери, медсестри,  лікарі –винахідники, науковці,  майже половина -  лікарі- учасники АТО.  Історія кожного  з них особлива.

Церемонія розпочнеться о 17.00.

Про відзнаку:  Орден Святого Пантелеймона    є нагородою за професіоналізм і милосердя,   нагорода  підтримана главами трьох християнських церков ,  Академією медичних наук України , профільним комітетом ВР, медичною профспілкою.

Адреса заходу:  Володимирський узвіз 2, Національна філармонія України.

Для участі на церемонії нагородження просимо акредитуватися: 098 408 12 68 Люба

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА