14:28 08.08.2019

ТОВ "Вінницягаз Збут": На Вінниччині 30 тисячам споживачів газу повертають 12 млн грн. зекономлених субсидій

2 хв читати

До кінця серпня ТОВ «Вінницягаз Збут» очікує отримати із держбюджету 12,16 млн грн., які будуть зараховані на особові рахунки 30 тисяч клієнтів. Це суми не використаних споживачами субсидій в минулий опалювальний період, які раніше були повернуті до держбюджету. Після зміни законодавства та перерахунку держава повертає ці кошти на особові рахунки споживачів газу Вінниччини. Вони зможуть використати зекономлені субсидії для наступних розрахунків за газ.  Кошти будуть спрямовані ТОВ «Вінницягаз Збут» для відшкодування витрат на оплату спожитого газу.

Нагадаємо, по закінченню опалювального сезону, в червні поточного року, підприємством були повернені до державного бюджету понад 28 млн грн. не використаних субсидій. Постановою КМУ № 595 від 26 червня 2019 р. внесені зміни до Урядової постанови від 23.08.2016 р. № 534 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг». У зв’язку з цим «Вінницягаз Збут» на 1 серпня здійснено перерахунок 30 тисячам одержувачів субсидії на загальну суму 12,16 млн грн. Повернення цих коштів з державного бюджету на особові рахунки споживачів газу компанія очікує на кінець серпня поточного року.

«Отримані кошти будуть враховані в подальших розрахунках субсидіантів. При наявності заборгованості у споживача за період надання державної допомоги – в рахунок погашення боргу», – пояснює директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Компанія нагадує, що при наявності у споживача простроченої заборгованості в розмірі 340 грн. і більше, житлова субсидія на наступний період не призначається. Аби уникнути непорозумінь та неприємностей, споживачі мають не допускати боргів або, за погодженням із «Вінницягаз Збут», укласти договір реструктуризації. Субсидіантам, які не мають боргів за житлово-комунальні послуги, субсидія на наступний період призначається без подання нових заяв та декларацій.

Дізнатися про стан особового рахунку, наявність чи відсутність боргу, споживач може в Особистому кабінеті на сайті https://104.ua/ua/, через мобільні додатки 104 Mobile  або 104 Mobile  Light, чат-бот 7104ua у Viber, за допомогою смс на номер 7104 або за телефоном Контакт-центру компанії (0432) 605-304.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підручники видавництва "Ранок" на шляху до школи

Чемпіонат України з інвестицій: результати, уроки, причини

Через низьку заробітну плату АТ "Миколаївгаз" покидають кваліфіковані фахівці

6 вересня у Дніпрі пройде конференція IT Dnipro Conference

Споживачі газу Дніпропетровської області можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

"Сумигаз Збут": споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Учасники АТО з Миколаївщини, скориставшись допомогою ОДА, відкрили центр родинного відпочинку

Влітку клієнти"Вінницягаз Збут"вдвічі скоротили борги за газ

Українські вчені IIG заявили про готовність безкоштовно забезпечити кожного українця високотехнологічною ID-карткою

ТОВ "Тефін" звертається до президента України Володимира Зеленського та голови СБУ Івана Баканова з закликом припинити незаконні дії підлеглих, які захопили танкер "Мрія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА