13:16 11.09.2019

20 теплопостачальних підприємства Дніпропетровської області можуть не розпочати роботу в опалювальний сезон

3 хв читати

Станом на 10 вересня 2019 року в зоні ліцензійної діяльності АТ «Дніпропетровськгаз» нараховується 20 підприємств теплокомуненергетики, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу. Згідно законодавства  АТ «Дніпропетровськгаз» не має права здійснювати транспотування газу таким споживачам.

 

Перелік виробників тепла, які не включені до Реєстру жодного постачальника природного газу

 • Теплосервіс КП Вільногірської міської ради
 • Дніпровська ТЕЦ АТ
 • Дніпротеплоенерго Петриківкатеплоенерго ДП КП
 • ОСББ "УКРАЇНКА"
 • Тепломережі КП КМР
 • Дніпротеплоенерго Софіївкатеплоенерго ДП КП ДОР
 • Жовтоводськтепломережа КП
 • ДАР КП
 • Кривбастеплоенерго КП КМР
 • Криворіжтепломережа КПТМ
 • Комунальник КП
 • Будинкоуправління 2 Гвардійської КЕЧ району
 • Дніпротеплоенерго Перещепинетеплоенерго ДП КП ДОР
 • Дніпротеплоенерго Північтепломережа ДП КП ДОР
 • Новомосковськтеплоенерго КП
 • ШИШКІНО-СЕРВІС ОК
 • Факел КП КПЦРР
 • Павлоградтеплоенерго КП
 • Комунсервіс Межівської с/р КП
 • АВ Сервіс груп ТОВ

 

«Внесені минулого року зміни до кодексу ГТС дають право постачальнику газу надавати доручення на відключення споживачів, а газорозподільна компанія повинна буде припинити доставку газу таким компаніям, - говорить комерційний директор АТ «Дніпропетровськгаз» Віталій Косенко. – Ми сподіваємось, що власники теплопостачальних підприємств встигнуть підготуватись до опалювального сезону і будуть включені в реєстр постачальника газу».

 

Органи місцевого самоврядування/власники підприємств до початку опалювального сезону мають вжити всіх можливих заходів, щоб виробники тепла для потреб населення були включені в реєстр ПСО-постачальника природного газу.

 

Діюче зараз законодавство не забороняє відключення споживачів газу навіть впродовж опалювального сезону. Доручення на відключення надсилає оператору ГРМ постачальник газу для потреб населення. Відключення в опалювальний період від джерела газопостачання теплопостачальних, теплотранспортних і теплогенеруючих організації, які забезпечують енергією населення, підприємства, установи та організації, призведе до надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка за своїми наслідками може бути визнана надзвичайною ситуацією регіонального або державного рівню.

 

АТ «Дніпропетровськгаз» вже проінформувало окремими листами про ситуацію, що склалася в області, Офіс Президента України, Раду національної безпеки та оборони, Кабінет Міністрів України, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

 

Минулого року Кабміном було видане розпорядження від 3 жовтня 2018 р. № 717-р «Деякі питання опалювального сезону 2018/19 року», яким учасникам ринку було доручено забезпечувати безперебійне постачання природного газу виробникам теплової енергії в необхідних обсягах. Цього року відповідних рішень уряду ще не прийнято.

 

В попередньому опалювальному сезоні в Кривому Розі 800 тисяч споживачів тепла залишились без опалення наприкінці листопада і були змушені вийти на акції протесту. Працівники підприємств, що здійснюють виробництво тепла для потреб населення удалися до зриву пломб, що є порушенням чинного законодавства. Є підстави вважати, що опалювальний  «криворізький колапс» може повторитися в нашій області.

 

 

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпропетровськгаз» є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

 

За додатковою інформацією звертатися до
фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою
Дарії Попової
тел. роб. (056) 790-42-67
e-mail: press@dpgas.com.ua 
https://dp.104.ua

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Найчисельніше громадське об'єднання України запросило  Міністра економіки Тимофія Милованова на діалог − СПО профспілок

У Львові пройшов перший Регіональний Безпековий Форум молодих лідерів

Балансоутримувач несе повну відповідальність за стан будинку, де сталась пожежа у Одесі - Віктор Лещинський

Більше 33%клієнтів-боржників ТОВ "Хмельницькгаз збут" отримали попередження про припинення газопостачання

Геннадій Новіков: такої системи продажу землі, яку намагається протягнути влада, немає в жодній країні світу

60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі

Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

"Ми пишаємося вами. Ви – наші Герої": миколаївці зустріли бійців 36-ї ОБМП та 406-ї ОАБ, які повернулися з зони проведення ООС

8, 9 та 10 грудня дивіться телеканал “НАШ” та будьте в курсі всіх важливих подій нормандської зустрічі!

Час #БОРЖОМИТИ з оновленим новорічним дизайном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА