13:45 05.12.2019

60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі

2 хв читати

З жовтня 2019 року для 60 тисячам споживачів газу Вінниччини монетизовані пільги. Відтак кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг надходять споживачам двома способами: готівкою на руки, або безготівково на рахунки в Ощадбанку.

 "У зв’язку з цим нарахування платежів за спожитий газ, починаючи з жовтня, здійснюється у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику", - пояснює директор ТОВ "Вінницягаз Збут" Василь Сопільник.

Частина споживачів, які до 15 жовтня подали відповідні заяви до органів соціального захисту населення, отримують кошти монетизованої пільги на руки готівкою. Вони мають сплатити 100% суми, зазначеної в рахунку, самостійно. Для цього споживач може обрати будь-який банк, відділення пошти або платіжну систему.  

Інші пільговики, а таких на Вінниччині майже 60 тис., отримують кошти монетизованої пільги безготівково на рахунки в Ощадбанку. Вони, як і раніше, сплачують частину платежу, а суму пільги постачальнику газу за них перерахує "Ощадбанк". Про цю оплату банк інформує споживача sms-повідомленням.  Комісія за цю операцію Ощадбанком не утримується.

У питанні надання та розрахунку пільг споживачі газу можуть звертатися до органів соціального захисту на місцях – УПСЗН. За своєчасне перерахування коштів монетизованої допомоги відповідає АТ "Ощадбанк".

Щоб уникнути непорозумінь споживачі газу мають змогу контролювати стан свого особового рахунку, нарахування та платежі онлайн - в "особистому кабінеті" на сайті 104.ua.

Основною сферою діяльності ТОВ "Вінницягаз Збут" є постачання природного газу споживачам Вінниччини. На сьогодні компанія постачає природний газ 453 тис. побутових споживачів і майже 3,2 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги постачання становлять близько 406,5 млн кубометрів природного газу на рік.  ТОВ "Вінницягаз Збут" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 3,3 мільйони гривень.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

2,5 тисячі споживачів газу на Миколаївщини реструктуризували свої борги за газ

Українці спрямували понад 1,3 мільярда своїх заощаджень на покращення екології - Кирило Шевченко

За спожитий у січні газ закарпатцям надійде два окремі рахунки

Ощадбанк – лідер ринку за приростом кредитного портфеля малого та середнього бізнесу у 2019 році

Як позбавитись відмовок і почати вивчення англійської

"Вінницягаз Збут" візьме участь у всіх відкритих конкурсах на поставку газу

ПП "Форвард-Орто" про біонічні протези, сучасний центр реабілітації та програму корпоративної соціальної відповідальності

Новий тариф на розподіл для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам

Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" будуть платити за доставку окремо

Прес-служба «Леогеймінг Пей»: Альона Дегрік Шевцова виграла суд про захист честі і ділової репутації проти сайту «Апостроф»

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА