12:12 26.11.2020

Українські трудові мігранти знайшли спосіб перевірити польських роботодавців в один клік

2 хв читати
shutterstock-128564750

Перевірити польських роботодавців перед працевлаштуванням тепер можна в один клік на українській платформі Jobian, яка працює з даними відкритих офіційних джерел Польщі. 

Перш ніж прийняти запрошення від польського роботодавця і відкривати трудову візу, варто уважно перевірити фірму за номерами NIP (польський податковий номер) або KRS (номер у державному судовому реєстрі юросіб Польщі). Ця перевірка допомагає на старті отримати дані про легальність компанії, її платоспроможність, ліквідацію або банкрутство, відсутність боргів і наявність інших проблем. Розуміння цієї інформації вберігає трудових мігрантів від шахраїв-роботодавців, можливих фінансових утрат і навіть від проблем із законом.

Зазвичай таку перевірку здійснюють на кількох польських інтернет-ресурсах. Але через мовний бар'єр і труднощі з аналізом отриманих даних багато претендентів не хочуть витрачати час на збір інформації. Тому не заглиблюються в тонкощі перевірки і виїжджають за кордон без повного розуміння портрета роботодавця, що призводить до різних ризиків і проблем. 

Компанія Jobian – дає можливість українським трудовим мігрантам отримати достовірні дані про роботодавця в один клік. Для цього необхідно ввести код компанії (KRS або NIP), після чого система сама збере, проаналізує і видасть готове досьє роботодавця. Якщо будуть виявлені проблеми з юридичними і фінансово-економічними показниками, на це вкаже спеціальний кольоровий маркер.

Перевіряючи польського роботодавця, ви отримаєте в доступній формі готову інформацію про компанію, зокрема, дані про перебування в судових процесах, про стан ліквідації або банкрутства. Також система автоматично проведе оцінку основних фінансових показників. . 

Перевірити будь-яку польську фірму на сайті компанії Jobian не тільки просто, але безпечно та абсолютно безкоштовно. Точність і достовірність інформації про роботодавця гарантована, — платформа взаємодіє безпосередньо з відкритими офіційними джерелами Польщі 

Jobian – сервіс міжнародного працевлаштування, який дає змогу швидко, ефективно й безпечно здійснювати пошук роботи за кордоном. Проєкт заснований 2020 року та спрямований на всебічну підтримку трудових мігрантів.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА