17:43 17.12.2020

"Міжнародна страхова компанія" уклала угоду про співпрацю з Сумським державним університетом про розвиток освіти в галузі страхування в Україні

2 хв читати

16 грудня 2020 року було укладено угоду про співпрацю Міжнародної страхової компанії (МСК) та кафедри фінансів і підприємництва Сумського державного університету. Угода має на меті надання практичних знань та вмінь зі страхування студентам Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького.


"Ми розуміємо, що страхування в Україні потребує інноваційних рішень, іноді нестандартних. Для цього ми залучаємо наш потенціал - молодь, тож із метою актуалізації питань страхування МСК розпочинає програму співпраці з ВНЗ. Головна місія - вдосконалення освітнього процесу, формування високого рівня лояльності та довіри до страхових компаній, підвищення якості практичної професійної підготовки студентів. Ми зацікавлені у співпраці з ВНЗ в усіх містах України, де є центри надання послуг МСК", - зазначив голова наглядової ради МСК Кирил Нефьодов.
Першими до цього проєкту залучено студентів Сумського державного університету.
На урочистостях у місті Суми в приміщенні конгрес-центру СумДУ було укладено угоду про співпрацю між ТДВ "Міжнародна страхова компанія" та Сумським державним університетом.


"МСК працює в Сумах багато років, ми зацікавлені в залученні перспективних кадрів до праці в сумському офісі МСК, розташованому за адресою: м. Суми, вул. Козацький вал, 2-Б, оф. № 101", - зазначила Оксана Вишня, директор представництва ТДВ "Міжнародна страхова компанія" в м. Суми.
"Ця подія має велике значення. Ми в пошуках нових партнерів, тому дуже сподіваємося на активне залучення студентів до теми страхування. Чекаємо на нові економічні та фінансові розробки і готові підтримувати талановитих студентів на шляху їхнього професійного становлення", - зазначила Лариса Леонідівна Гриценко, заступник директора з практично-орієнтованої підготовки студентів та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА