12:35 09.12.2021

Про що розмовляв прем’єр Держради КНР з керівниками основних міжнародних економічних установ

2 хв читати

IMG_256

6 грудня, президент Світового банку Девід Малпасс, голова Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва, керівник Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала, генеральний директор Міжнародної організації праці Гай Райдер, генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку Матіас Корманн та голова Ради з фінансової стабільності Клаас Кнот провели нараду за круглим столом у форматі “1+6”із прем’єром Держради КНР Лі Кецяном. Темою зустрічі було «Сприяння сильному, інклюзивному та сталому розвитку світової економіки: від відновлення до реструктуризації». У ході наради учасники провели обмін думками щодо питань сприяння відновлення світової економіки та сталого розвитку у період постпандемії, а також щодо сталого розвитку економіки Китаю.

Лі Кецян зазначив, що сьогодні світова економіка загалом зберігає тенденцію відновлення, але динаміка відновлення ослабла, а кількість факторів нестабільності та невизначеності зросла, тому нормалізація економічного росту все ще потрібує часу. Всі сторони мають посилити співпрацю. Головні економіки світу мають покращити координацію у сфері макрополітики та докладати спільних зусиль задля підтримки стабільного функціонування міжнародної економічної та фінансової системи.

Керівники основних міжнародних економічних установ надали позитивної оцінки роботі Китаю у подоланні наслідків епідемії та стабільності розвитку китайської економіки. Це позитивно позначається на відновленні світової економіки. Також було високо оцінено важливий внесок КНР у підтримку країн, що розвиваються, в боротьбі з епідемією. Керівники зазначили, що перед такими викликами, як вплив пандемії та погіршення дисбалансу економічного стану між різними державами, всі сторони мають об’єднатися для боротьби з епідемією, сприяти справедливому розподілу вакцин та таким чином прокласти шлях до відновлення економіки у періоді постпандемії. Необхідно посилити координацію у сфері макроекономічної політики, забезпечити стабільність промислових ланцюгів, сприяти низковуглецевим екологічним реформам й реформам управління глобальної економіки та ефективно реагувати на такі глобальні виклики, як кліматичні зміни та диференціація розвитку. Всі сторони висловили готовність до посилення координації й співпраці з Китаєм задля спільного сприяння сильному, інклюзивному та сталому розвитку світової економіки.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Анатолій Шкрібляк про розширення лінійки каш швидкого приготування ТМ "Добродія"

Вирішення проблем трудоресурсного забезпечення в Україні: сучасна економічна модель, освіта та житлові умови

АЛЛО передаватиме з кожної онлайн-оплати 100 гривень на медичні інновації в Superhumans Center

Sense SuperApp увійшов у ТОП-5 цифрових банків для бізнесу в регіоні

Чому саме індукція: 5 переваг трендової плити

Найцікавіші, найкреативніші та найоригінальніші подарунки для твоєї коханої жінки

1,15 млрд грн клієнти Sense Bank вклали у військові облігації

"Відчувай! Проявляй! Рухайся далі!": який вектор обрав девелопер ТРК в Україні Arricano для ініціатив у новому сезоні?

Poligon Project представляє BEREZEN - виставку сучасного мистецтва у Київському просторі живої культури «Кудрявка»

5,2 мільйона гривень на розвиток жіночого підприємництва: стартує новий сезон візійного акселератора "Відважна 2. Масштабування та діджиталізація"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА