15:19 22.06.2022

Гуманітарний фронт: чотири місяці боротьби — сто тонн допомоги Харківщині

2 хв читатиЗа чотири місяці війни близько ста тонн гуманітарної допомоги зібрав, локалізував та передав жителям Слобожанщини гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5.

Починалося все з власної ініціативи керівника Харківської ТЕЦ-5  Олександра Мінковича та волонтера Дмитра Кисельова, які розпочали доставляти вантажі від друзів зі Словаччини, Польщі, Румунії, Німеччини, Італії, із західної та центральної України. Невдовзі цю ініціативу організаційно і фінансово підтримав Благодійний фонд "Майбутнє – дітям!", на ТЕЦ-5 розпочав діяльність гуманітарний хаб.


 

Як розповів Олександр Мінкович, волонтери хабу ТЕЦ-5 доправляють допомогу громадам Солоницівки та Пісочина, а також у важкодоступні райони Харкова — Рогань, ХТЗ, Нові будинки, селище Жуковського, Данилівку, Журавлівку, до багатостраждальної Північної Салтівки. Особливо тепло харків'яни відгукуються про передані їм генератори та електропечі, що дозволяють  підтримувати життя в оселях. До слова, 40 мобільних електропечей і 40 газових печей передала ТЕЦ-5 з Німеччини Раїса Трофименко, у минулому вчителька харківської школи N37.

"Війна, на жаль, триває. І якщо раніше наші західні партнери надсилали гуманітарні вантажі великими обсягами і партіями, то зараз відчуваємо брак цієї допомоги. Нам доводиться докладати додаткових зусиль, шукати кошти самостійно, закуповувати необхідне, організовувати доставку. Напевно, Захід, як і ми, втомився від війни. Різниця лише у тому, що ми все ж залишаємося в епіцентрі подій, де кожен тримає свій фронт. ТЕЦ-5 наразі не лише теплоенергетичний, але й гуманітарний", — зазначив Олександр Мінкович та навів інший приклад доброчинства, сміливості й волонтерської відваги.

"Наш хаб перебуває зараз під особливим покровительством Уманського Свято-Покровського храму. Щотижня звідти нам привозить близько 4 тонн гуманітарної допомоги Зінаїда Сорока. Днями я відзначив Зінаїду Михайлівну Знаком пошани ТЕЦ-5. Бо саме у такий час і в такому ставленні проявляються гуманність, доблесть, милосердя", - зазначив Олександр Мінкович.

Він також висловив вдячність за адміністративний супровід гуманітарних вантажів Харківській обласній адміністрації: персонально її очільнику Олегу Синєгубову та заступнику голови обладміністрації Михайлу Харнаму.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА