10:38 31.10.2019

"Укртелеком" із лютого відключить таксофони

2 хв читати
"Укртелеком" із лютого відключить таксофони

 "Укртелеком" із 1 лютого 2020 року припинить надавати послуги зв'язку через таксофони та розпочне демонтаж обладнання, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі компанії.

Як зазначають в "Укртелекомі", сучасний зв'язок не залишив місця для таксофонів.

"Розвиток різних каналів комунікацій призів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів. Якщо у 2017 році щомісяця використовувалося близько 900 тис. хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році - менше 380 тис. хвилин", - повідомили у компанії, наголосивши, що через доступність сучасних послуг зв'язку (мобільний зв'язок, комунікатори, менеджери тощо), послуги таксофонів втратили свою соціальну значимість.

На сьогодні мережа "Укртелекому" налічує близько 4,8 тис. таксофонів, і практично всі вони розміщені у містах. У середньому щодня з одного таксофона відбувається близько 2,5 хвилини розмов.

"Варто зазначити, що обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично та морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні, що призводить до складнощів з експлуатацією. Вже роки послуга таксофонів є збитковою. Крім того, останнім часом до компанії були неодноразові звернення від різних структур і організацій щодо розміщення таксофонів на комерційній основі, тобто зі сплатою "Укртелекомом" орендної плати за їх розміщення", - наголошує оператор.

З огляду на все це, "Укртелеком" ухвалив рішення про припинення з 1 лютого 2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв'язку, що надаються через таксофони.

Водночас оператор зосередиться на модернізації та розвитку телекомунікаційної інфраструктури, щоб надавати клієнтам сучасні послуги, зокрема, оптичного інтернету.

Як повідомлялося, "Укртелеком" реалізує проект із розвитку оптичного доступу до мережі інтернет і підключає до оптики села, щоб тисячі їхніх мешканців могли користуватися швидким інтернетом і послугами телебачення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА