Вибори2019

Дмитро Добродомов

Дмитро Добродомов

Дмитро Добродомов, народний депутат України, кандидат в президенти України від політичної партії "Громадський рух "Народний контроль".

Переконаний, що старих політиків потрібно назавжди усунути від управління державою: "Від їхнього так званого управління виграють лише вони і 5-6 олігархічних сімей, які вони обслуговують. Старі політики мають піти на смітник історії, а дехто – сісти до в’язниці."

"Наша мета на цих виборах – зміна системи в країні. Одні й ті самі люди позмінно керують країною. З влади – в опозицію, з опозиції – у владу…Настав час нових людей, нових політиків та якісно нових ідей", – зауважив лідер "Народного контролю".

Народився 13 січня 1977 року у Львові.

Навчався на електромеханічному факультеті університету "Львівська політехніка", згодом закінчив факультет післядипломного навчання науково-педагогічних працівників Львівського національного університету за спеціальністю "Журналістика".

1998 - 2007рр. - видавничій дім "Експрес";

2008р. -  співзасновник "Агенції журналістських розслідувань" і тижневика "Інформатор";

2010р. - генеральний продюсер телеканалу ZIK, автор і ведучий програми журналістських розслідувань "Хто тут живе?"

2012р - гендиректор ZIK.

У 2014 році обраний народним депутатом України. На виборах до парламенту балотувався як самовисуванець.

У 2018 році одружився вдруге. Дружина – Анна Малкіна, професор кафедри політичних наук КНУ, автор понад 50 наукових праць з політології.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА