Вибори2019

Аркадій Корнацький

Аркадій Корнацький

Аркадій Корнацький, кандидат в президенти України, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, член Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, член фракції БПП, самовисуванець.

Народився 7 липня 1953 року у селі Чаусове-2 Первомайського району Миколаївської області.

У 1980 році закінчив факультет економіки та права Московського Університету дружби народів імені Патріса Лумумби, де здобув освіту за спеціальністю "Міжнародне право" і "Перекладач англійської мови".

1980–1989 рр. — працював в установах Москви і Московської області на юридичних посадах.

В Україні з 1998 року, займався бізнесом. Співзасновник і засновник ТОВ "Агрофірма Корнацьких", ТОВ "Юридична фірма Корнацьких", ПП "Будфірма Корнацьких". У 2005 отримав українське громадянство.

У 2008р. - радником голови Секретаріату президента.

2007–2008 рр. — в.о. заступника голови Миколаївської облдержадміністрації з питань АПК.

З 2008 р. — голова громадської організації "Селянський фронт".

У 2012 році брав участь у парламентських виборах на 132-му окрузі і програв кандидату від "Партії регіонів". Корнацький заявив про фальсифікації, і зрештою ЦВК результати голосування не визнала. Під час перевиборів у 2013 році знову програє.

На парламентських виборах 2014 року балотується в тому ж окрузі вже від "Блоку Петра Порошенка", перемагає і вперше стає народним депутатом.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА