Вибори2019

Віталій Скоцик

Віталій Скоцик

Віталій Скоцик, кандидат у президенти України, самовисуванець, екс-глава Аграрної партії України.

Основною проблемою України вважає відсутність ефективної системи державного управління, яке так і не було створено за 27 років незалежності в країні. "Поки ми не змінимо цього, жодна проблема, яка непокоїть український народ - починаючи від встановлення миру і повернення окупованих територій і закінчуючи низьким рівнем життя більшості наших громадян - вирішена не буде. І це перше, що зроблю я і має зробити наступний Президент", написав політик на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

В.Скоцик народився 15 березня 1972 року в с. Симонів (Рівненська область).

У 1994 році закінчив Українську сільськогосподарську академію. Паралельно навчався за обміном студентами за кордоном - Університет Пердью (США).

Має вчені ступені кандидата сільськогосподарських наук і доктора економіки.

Трудову діяльність починав викладачем в Національному аграрному університеті (з травня 1994 до червня 1995). Пізніше, до грудня 1997 року працював на посаді директора філії Natures Way Foods (Велика Британія).

Наступний щабель кар'єрних сходів - технічний, а згодом генеральний директор компанії American Machinery Company (АМАКО), одного з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту.

У вересні 2009 року Скоцик входить до ради директорів найбільшої агрокомпанії Landkom International, акції якої були представлені на Лондонській фондовій біржі. Уже в листопаді був призначений на посаду гендиректора, на якій працював до лютого 2012 року. Кампанія припинила роботу через борги перед постачальником сільгосптехніки - компанією АMAKO.

З вересня 2014 до вересня 2018 року очолював Аграрну партію України.

У квітні 2018 року Нацагентство з протидії корупції обвинуватило Аграрну партію України в неправильному оформленні звітності та неповній інформації щодо її фінансування.

4 вересня 2018 року Скоцик заявив, що владу в Аграрній партії України хочуть захопити проросійські сили, пов'язані з Віктором Медведчуком. У зв'язку з цим звернувся із заявою про політичне рейдерство до Генпрокуратури, СБУ і МВС.

На позачерговому з'їзді, 2 жовтня 2018 року, за грубе порушення Статуту, Аграрна партія України висловила недовіру Скоцику і звільнила його з посади голови. Новим очільником партії обрано Юрія Крутька. Водночас у себе на сторінці в Facebook Скоцик досі вказує, що є лідером Аграрної партії України.

Віталій Скоцик завідує кафедрою конярства, кіннозаводства й економіки тваринництва Національного університету біоресурсів і природокористування. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи.

У 2009 році нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня. Переможець загальнонаціональної програми "Людина року" (2009) в номінації "Менеджер року"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА