Вибори2019

Сергій Носенко

Сергій Носенко

Сергій Носенко, інвестор, економічний експерт і лобіст підприємців. Засновник громадської організації "Розвиток". Старший керівний директор ТОВ "Інтернешнл Інвестмент Партнерс Україна". Самовисуванець.

Народився 28 вересня 1969 року в Києві

У 1992 році закінчив НТУУ КПІ, факультет інформаційно-обчислювальної техніки, спеціальність - комп'ютерні науки та системи автоматизованого проектування;

У 2001 році другу освіту здобув в Українській академії зовнішньої торгівлі. Спеціальність - управління міжнародними економічними відносинами.

1994 - 2011рр. - на керівних посадах у міжнародному фінансовому холдингу Coris Group, Франція.

З 2011 р. - старший керуючий директор в інвестиційній компанії International Investment Partners (штаб-квартира в США). Очолює європейський підрозділ IIP.

Ініціював розробку законопроекту про IТ-технопарки в Україні.

У вересні 2017 відкрив перший хаб "Розвиток" у Харкові, соціально-просвітницький проект, головним завданням якого є формування нових спільнот людей, зацікавлених в отриманні сучасних знань.

Наразі компанія International Investment Partners розглядає проект створення IТ-технопарку в Харкові як плацдарму для залучення масштабних міжнародних інвестицій в ІТ-сферу в Україні.

Активно займається спортом. Восени 2015 року пробіг марафон у Нью-Йорку.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА