Вибори2019

Володимир Петров

Володимир Петров

Володимир Петров, політтехнолог, блогер, продюсер ТОВ "ЛЮМПЕН ПРОДАКШН", керівник громадської організації "Сучасне місто". Безпартійний. Самовисування. Займається рекламою і антирекламою топових політиків України. Виборчу кампанію почав з рекламних білбордів, які з'явилися в столиці, на яких обіцяє навести порядок в країні: "Кривий ріг до влади прийде - в стране лад наведе". Перебуває під домашнім арештом, тому зустрічі з виборцями буде проводити вдома, куди і запросив на своїй сторінці в Facebook усіх бажаючих.

Народився в 1977 році в Кривому Розі.

Закінчив Криворізький технічний університет. За фахом - гірничий інженер підземної розробки.

Працював на телебаченні, вів блог в "Живому журналі" під ніком Lumpen, "Люмпен-шоу" на YouTube, створив YouTube-проект - "Ісландія", що позиціонує себе як спільноту, чия діяльність спрямована на інтелектуальний та творчий розвиток як власний, так і свого оточення.

Наразі знаходиться під домашнім арештом. Підозрюваний у справі про нібито домагання заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка до студентки КПІ Наталії Бурейко.

Петрову інкримінують організацію фейкового секс-скандалу, порушення недоторканності приватного життя Варченка, який перебуває у цивільному шлюбі з першим заступником директора ДБР Ольгою Варченко. 

Одружений. Виховує доньку.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА