Вибори2019

Олександр Соловйов

Олександр Соловйов

Олександр Соловйов, полковник міліції у запасі, лідер політичної партії "Розумна сила". Зареєстрований ЦВК з другого разу. В останній день реєстрації, 8 лютого, став 44 кандидатом в президенти. Один з ключових меседжів Соловйова - забезпечення гідного життя кожної української сім'ї. Зокрема, підвищення виплат при народженні дитини, збільшення зарплат і пенсій, створення нових робочих місць завдяки розвитку інфраструктури.

Народився 13 липня 1973 року в м Красноармійську (нині Покровськ) Донецької області.

1992 г. - закінчив Селидівський гірничий технікум. За фахом шахтобудівник.

З 1996 року, після служби в армії, працював у міліції. Спочатку оперуповноваженим відділу з боротьби з економічними злочинами в Червоноармійському РВ УМВС України в Донецькій області, потім оперуповноваженим відділу з боротьби з економічними злочинами.

2003р. - закінчив Національну академію МВС України.

2000-2010гг. - служба в податковій міліції.

2005р - другу вищу освіту отримав у Донецькому державному університеті управління. Менеджер-економіст.

У грудні 2005 захистив кандидатську дисертацію на тему "Вдосконалення механізмів державного регулювання інноваційних процесів в Україні та регіонах".

2010-2011гг.- працював у Департаменті фінансової та економічної безпеки МВС України.

2011-2015рр - Державна служба з боротьби з економічними злочинами МВС України.

Листопад 2015р. - заступник начальника управління - начальник відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Звільнився того ж року.

22 січня 2016 року створив і очолив партію "Розумна сила", членами якої, переважно, стали колишні міліціонери і працівники прокуратури.

Активно займається спортом, зокрема важкою атлетикою і пауерліфтингом. Любить кінний спорт, відвідує змагання з конкуру, в яких бере участь його донька Олена.

Одружений, виховує трьох дітей.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА