Вибори2019

Дмитро Гнап

Дмитро Гнап

Дмитро Гнап, журналіст, телеведучий, активіст. Член політичної партії "Сила людей", яка висунула його на посаду президента України.

Йде в політику задля боротьби з корупцією. Від формування правоохоронних органів, судової системи, підтримки розвитку антикорупційної інфраструктури, і закінчуючи оновленням політичних еліт через зміни у виборчому законодавстві. Другим важливим напрямом вважає війну з Росією. Третім - побудову сервісної держави: максимальне скорочення її ролі в економіці і переведення держадмінпослуг у сервісний режим.

Народився 19 грудня 1977 року в м.Вугледар Донецької області.

Закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Працював кореспондентом, редактором, ведучим новин на каналах СТБ, Першому національному, UBC. В інтерв'ю 2018 заявив, що в 2001 році, працюючи на УТ-1, брав участь у встановленні цензури на каналі, про що тепер шкодує.

2001 - 2007рр – член політичного блоку "Наша Україна". На місцевих виборах 2006 року в Донецькій області у першому десятку "НУ".

З 2008 року - голова громадської ініціативи "Комітет прямої дії".

У 2012 році заснував агентство журналістських розслідувань "Слідство.info".

2013 - 2018 рр. - керівник проекту "Слідство.info" на "Громадському ТБ".

20 січня 2019 р. на з'їзді партії "Сила Людей" за підсумками праймеріз, обраний для участі в президентських виборах.

Зареєстрований ЦВК 8 лютого 2019. Цього ж дня опинився в центрі скандалу: не передав премію, всі 15 000 євро, яку в 2015 році отримали журналісти "Слідства.info" на потреби армії, а поклав у банк, на "чорний день". Після події, політрада партії "Сила людей" зажадала повернення 2 500 000 гривень застави і зняття кандидатури Д.Гнапа.

Журналіст переконаний, що вся ця історія - справа рук політичних суперників. Рішення щодо зняття кандидатури прийматиме після з'їзду партії.

Одружений. Троє дітей.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА