Про агентство

"Інтерфакс-Україна"  - незалежне українське інформаційне агентство , яке  працює на ринку політичної та економічної інформації України з 1992 року і здобуло репутацію найбільш авторитетного та компетентного постачальника оперативної й об'єктивної інформації. Редакція (штаб-квартира) знаходиться в Києві.

Генеральний директор агентства "Інтерфакс-Україна" та кінцевий бенефіціар – Олександр Владленович Мартиненко.

"Інтерфакс-Україна" створює велику кількість інформаційних продуктів, які надходять замовникам у будь-якому зручному вигляді із застосуванням нових методів опрацювання інформаційних потоків. Багато з них є унікальними для нашого ринку. Нині агентство випускає понад 50 інформаційних продуктів із політичної, фінансової, економічної тематики чотирма мовами (українською, російською, англійською, німецькою). "Інтерфакс-Україна" надає оперативну інформацію політичного та фінансово-економічного характеру не лише стосовно України, а й низки інших ключових для України країн (країни Європи, Китай, країни СНД та ін.).

Інформаційні стрічки агентства "Інтерфакс-Україна" інтегровані в інформаційні потоки найбільших агентств світу – Bloomberg та Reuters.

"Інтерфакс-Україна" – найбільше інформагентство України. За даними міжнародної дослідницької компанії GfK-Україна, "Інтерфакс-Україна" є лідером у нашій країні за всіма ключовими показниками роботи серед інформагентств (цитування в ЗМІ, охоплення аудиторії, оцінка бізнес-спільнотою таких категорій, як неупередженість у висвітленні подій, оперативність у наданні інформації тощо).

"Інтерфакс-Україна" є  активним членом Європейської Бізнес Асоціації та Американської торговельної палати в Україні.

Користувачі агентства "Інтерфакс-Україна" – платоспроможна аудиторія: банкіри, чиновники, працівники посольств та іноземних представництв, власники і топ-менеджери, середній менеджмент, прес-секретарі, працівники мас-медіа, політики, юристи, аудитори, консультанти, аналітики та інші категорії "білих комірців"

Інформсервіси агентства можна протестувати, замовивши пробний доступ до інформпродуктів: Через сайт www.interfax.com.ua
Через е-mail [email protected]
За телефоном (044) 2706574 /75


Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна":

Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а

тел.: +38 (044) 270-7465

факс: +38 (044) 270-6569

Відділ маркетингу: +38 (067) 232-0042

Пресцентр: +38 (050) 385-8088

http://www.interfax.com.ua/

E-mail: [email protected]

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА