Інтерфакс-Україна
10:45 25.09.2024

Сибіга висловив очільнику МЗС Казахстану зацікавленість у розвитку двостороннього діалогу та зв'язків із країнами Центральної Азії

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час зустрічі з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Казахстану Муратом Нуртлеу проінформував колегу про ситуацію на фронті та висловив зацікавленість у розвитку двостороннього діалогу та зв'язків із країнами Центральної Азії.

"Зустрівся з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Муратом Нуртлеу, щоб подякувати Казахстану за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Поінформував колегу про ситуацію на фронті. Висловив зацікавленість у розвитку двостороннього діалогу та зв'язків із країнами Центральної Азії", - написав Сибіга в соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посли, які припинили дипслужбу, не мають права на перетин держкордону під час воєнного стану

Посол Ізраїлю передав систему очищення води для Уманської лікарні

Посол В'єтнаму в Україні: Наші країни можуть розширити співпрацю в галузі торгівлі та інвестицій

Україна отримала від Азербайджану чергову партію обладнання для підтримки енергосектора – глава Міненерго

Шмигаль та посол Туреччини в Україні обговорили співпрацю, зокрема у побудові безпілотників

Посол Корнійчук: українців та євреїв поєднує спільний досвід боротьби за виживання, гідність та свободу

Залужний: Ця війна має залишитись для майбутніх поколінь культом захисників

Посол Корнійчук сподівається на організацію візиту Зеленського в Ізраїль до кінця 2025 р.

Посол Індонезії в Україні: Торгівля зросла до $785,1 млн, діалог поглиблюється

Українці отримали онлайн-доступ до нотаріальних послуг в усіх дипустановах України у світі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА