Інтерфакс-Україна
21:29 08.01.2025

Зеленський поговорив зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії

1 хв читати
Зеленський поговорив зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

"І щойно я говорив зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії. Подякував за підтримку нашої держави, за нашу взаємодію. Ми працюємо на всіх рівнях, щоб забезпечити Україні якнайбільше можливостей", - сказав Зеленський у відеозверненні у середу ввечері.

"Це можливості не лише для нас, а й для всіх, хто цінує мир і людське життя", - наголосив президент.

У своєму блозі в соцмережі Х Зеленський зазначив, що також презентував ініціативу "Їжа з України", наголосивши на готовності України постачати продовольство та сільськогосподарські технології до Сирії за фінансової підтримки країн-партнерів.

Крім того, президент повідомив, що запросив Саудівську Аравію приєднатися до цієї ініціативи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прийом до Дня незалежності Польщі відбувся в Києві, посол наголосив на підтримці України

Посол Корнійчук відвідав Аріельський університет, обговорили наукові дослідження

Україна та Ізраїль продовжать співпрацю у сфері підготовки фахівців, зокрема правоохоронців - посольство

Українська дипломатія в перемовинах з РФ має бути спланованою і готовою реагувати на потужний тиск – посол Залужний

Зеленський прийняв вірчі грамоти від послів Великої Британії, Нової Зеландії, Чилі та Сомалі

Румунія підтвердила непохитну підтримку України на прийомі в Києві з нагоди Дня Румунської армії

Посол Великої Британії розпочав роботу в Україні

Залужний виступив перед мерами найбільших британських міст, повідомив про розширення партнерства з містами України

Санду призначила бізнесмена з України новим прем'єром Молдови

Заяви Росії про "дипломатію" не мають сенсу - Посольство України в Ізраїлі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА