07:05 20.04.2024

Україна відкрила посольство в Руанді

2 хв читати
Україна відкрила посольство в Руанді

Україна офіційно відкрила своє посольство в Руанді за участю руандійських чиновників, послів і членів дипломатичного корпусу, що стало важливим кроком у розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, повідомив сайт міністерства закордонних справ.

Як повідомили у пресслужбі МЗС, 18 квітня спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх у рамках турне країнами Африки здійснив робочий візит до міста Кігалі з метою офіційного відкриття посольства України в Республіці Руанда.

У заході взяли участь постійний секретар міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва Руанди Клементина Мукека, посли та члени дипломатичного корпусу, акредитованого в Руанді, представники ЗМІ та ділових кіл країни перебування.

Зазначається, що Субх поінформував учасників церемонії відкриття посольства про протидію триваючій збройній агресії Росії, російським масованим ракетним ударам по енергетичній і промисловій інфраструктурі України, а також про зусилля українського народу і Збройних сил України, спрямовані на захист суверенітету і територіальної цілісності держави.

Під час візиту до Руанди спецпредставник зустрівся з міністром закордонних справ і міжнародного співробітництва Руанди Вінсентом Бірутою. Сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва, а також взаємодію в межах міжнародних організацій.

"Високо оцінюю позицію Руанди щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України", - наголосив український дипломат.

Спецпредставник також передав Біруті особисте послання міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та запрошення взяти участь у Глобальному саміті миру.

Зі свого боку руандійський міністр Вінсент Бірута відзначив героїзм українського народу, який, за його словами, мужньо протистоїть російській агресії. Міністр поінформував, що руандійська сторона розглядає можливість участі в Глобальному саміті миру в Швейцарії.

Бірута також наголосив, що відкриття українського дипломатичного представництва є важливим кроком у розвитку відносин між Україною та Руандою, який надасть нового імпульсу двосторонньому співробітництву.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Німеччина виділяє 60 млн євро на гуманітарну допомогу Україні - Бербок

Президент Кот-д'Івуару підтвердив участь у Саміті миру - Зеленський

У Мавританії офіційно розпочало роботу посольство України

У Києві урочисто відзначили 76-у річницю незалежності Держави Ізраїль

Уряд Італії збільшив фінансування українським студентам

Казахстан отримав від України цифрові копії унікальних давньо-кипчацьких книг

Лондон передав у дар Україні автомобілі в рамках програми Ulez для використання в гуманітарних цілях

В Київському зоопарку відбулося урочисте відкриття дитячої гірки  - подарунок від посольства В'єтнaму в Україні

У Хорватії почав роботу новообраний парламент, спікером обрано Гордана Яндроковича, який підтримує Україну

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА