19:37 03.07.2024

Новий посол Італії має намір докладати максимум зусиль для інтеграції італійських компаній в українську економічну структуру

2 хв читати
Новий посол Італії має намір докладати максимум зусиль для інтеграції італійських компаній в українську економічну структуру
Фото: https://x.com/ItalyMFA_int

Новопризначений посол Італійської Республіки в Україні Карло Формоза, який у середу, 3 липня, розпочав виконання обов'язків, пообіцяв докладати максимум зусиль, щоб сприяти інтеграції італійських компаній в українську економічну структуру.

"Я активно працюватиму з динамічною бізнес-спільнотою в Україні та докладатиму максимум зусиль, щоб сприяти інтеграції італійських компаній в українську економічну структуру. Італія має намір відігравати провідну роль у майбутньому відновленні України, і у зв'язку з цим ми працюємо над організацією Конференції з відновлення України у 2025 році", - сказав він у своєму вітальному слові.

Посол наголосив, що з гордістю розпочинає свою дипломатичну місію і для нього велика честь представляти Італію - одного з найближчих союзників України.

Окремо він зазначив, що Італія підтримує Україну на шляху до вступу в Європейський Союз, а також на шляху фундаментальних структурних реформ.

"У цьому контексті наше посольство відіграє провідну роль цього року через координацію Групи підтримки послів "Великої сімки" в Києві", - сказав дипломат.

Крім того, він додав, що також велику увагу буде приділено поширенню італійської мови та культури, інтерес до яких є серед українців.

"Між українським та італійським народами існує сильне почуття взаємної симпатії та спорідненості, і ми примножуватимемо ці здобутки для подальшої інтенсифікації відносин між двома країнами. Чудово інтегрована українська громада, що мешкає в Італії, є однією з найбільших у Європі, і від лютого 2022 року ми відчинили свої двері для понад 170 тисяч біженців, переважно жінок і дітей, які рятуються від війни", - заявив Формоза.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві перебуває бізнес-місія Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії

Натан Щаранський : Українці можуть пишатися своїм вибором єврейського президента, який об'єднує і згуртовує український народ в його нелегкій боротьбі проти варварської агресії

В Україні і США занепокоєні зірваними переговорами у Вашингтоні

Посол України в Угорщині Шандор вручив копії вірчих грамот у МЗС

Народ Ізраїлю підтримує Україну, а позицію держави на полях ООН - важко зрозуміти, - заява посла Корнійчука

Сибіга: Дипкорпус України працює цілодобово, майже як у перші дні та тижні повномасштабного вторгнення

Українські ветерани зможуть пройти підготовку з гуманітарного розмінування в Сербії - Мінветеранів

Посол Корнійчук: у ці складні часи народи Ізраїлю та Україні стоять пліч-о-пліч

Жовква – послам: Наша спільна європейська безпека потребує значних інвестицій з боку кожної країни

Україна та Північна Македонія підписали протокол про "транспортний безвіз"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА