Інтерфакс-Україна
11:27 15.07.2024

Кияни можуть реструктуризувати борги за комунальні послуги і не платити пеню - "Київтеплоенерго"

2 хв читати
Кияни можуть реструктуризувати борги за комунальні послуги і не платити пеню - "Київтеплоенерго"
Фото: Київтеплоенерго

Кияни, які мають заборгованість за спожиті комунальні послуги, можуть укласти договір реструктуризації, тобто сплату боргу частинами, та уникнути нарахування штрафних санкцій.

Про це повідомило комунальне підприємство "Київтеплоенерго" (КТЕ) з посиланням на заступника комерційного директора комунального центру "Центр комунального сервісу" (ЦКС) Юлію Петрик.

"Укласти угоду можна, звернувшись до одного із сервісних центрів ЦКС або дистанційно на сайті. Наші фахівці допоможуть укласти відповідний договір та графік погашення суми заборгованості з урахуванням фінансової спроможності споживача", - повідомила вона.

Як зазначила Петрик, за останні півроку в ЦКС уклали 563 договори реструктуризації, з яких 344 - за послуги гарячого водопостачання і тепла. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

"Тобто все більше громадян користуються цим механізмом. Реструктуризація дозволяє не лише убезпечити споживача від нарахування штрафних санкцій, а й не втратити призначену субсидію. Оскільки споживачам, котрі мають заборгованість за спожиті послуги понад три місяці та яка перевищує 680 грн, субсидія не нараховується", - пояснила представниця ЦКС.

Договори укладають на послуги з постачання гарячої води і теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення, а також утримання будинків, споруд та прибудинкових територій/управління багатоквартирним будинком, вивезення побутових відходів.

Більш детально ознайомитися з умовами договору та способами оплати, а також отримати відповіді на інші запитання можна на сайті ЦКС у розділі "Боржникам".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Доходи загального фонду держбюджету в червні-2025 зросли на 63,4% до червня-2024 завдяки дивідендам та ERA

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

Узгоджено ключові принципи, на яких розбудують зону вільної торгівлі між Україною та ЄС - Стефанішина

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА