Інтерфакс-Україна
17:29 16.07.2024

Рада прийняла за основу законопроєкт про нульову ставку екоподатку для біопаливних установок - нардеп

1 хв читати
Рада прийняла за основу законопроєкт про нульову ставку екоподатку для біопаливних установок - нардеп

Верховна Рада прийняла в першому читанні та за основу законопроєкт №9596 про внесення змін до Податкового кодексу щодо встановлення нульової ставки екологічного податку за викиди двоокису вуглецю установками, що використовують біопаливо як єдиний вид палива, повідомив народний депутат Ярослав Железняк ("Голос").

Згідно з його повідомленням у телеграм-каналі у вівторок, за законопроєкт проголосували 238 народних депутатів. Сам документ уряд зареєстрував у Раді ще в серпні минулого року як євроінтеграційний.

Як повідомлялося, на доопрацюванні та необхідності ухвалення законопроєкту №9596 наполягала, зокрема, асоціація виробників цементу "Укрцемент". Вона зазначала, що чинна система оподаткування викидів СО2 в Україні не стимулює впровадження енергоефективних заходів і перехід на альтернативні джерела енергії. Крім того, асоціація акцентувала, що з жовтня 2023 року Україна постає ще перед одним викликом через запровадження в ЄС Європейської зеленої угоди, яка передбачає додатковий податок для товарів із країн з низьким рівнем податкового вуглецевого навантаження - Carbon Border Adjustment Mechanism (CBAM).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" планує у 2026р розвиток кешбеку у програмі лояльності

УЗ отримає від Швейцарії матеріали для відновлення та модернізації колій і електромереж на суму близько EUR29 млн

Товарообіг мережі "АТБ" в 2025р. виріс на 18%

ЄБА закликає зберегти діючий механізм фінансування системних обмежень в енергетиці

Для посилення енергонезалежності ОСББ розглядають можливість створення автономних систем водо- та теплопостачання

НБУ порадив банкам обмінюватися даними про клієнтів з фінмонпроблемами та навів "схеми" обходу ФОП-обмежень

Україна у 2025р збільшила імпорт овочів борщового набору більш ніж вдвічі

Голова енергокомітету Ради розраховує на остаточне формування НР "Енергоатому" до кінця тижня

Україна у 2025р. наростила імпорт томатів на третину, огірків – на 46,3%

Україна у 2025р наростила імпорт картоплі у 2,4 рази — до 124 тис. тонн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА