Інтерфакс-Україна
13:20 19.07.2024

Аграрії вже намолотили 15,7 млн тонн сільгоспкультур під урожай-2024 - Мінагрополітики

1 хв читати
Аграрії вже намолотили 15,7 млн тонн сільгоспкультур під урожай-2024 - Мінагрополітики

Аграрії всіх областей України, прибираючи з полів ранні зернові та зернобобові культури, вже намолотили 15,7 млн тонн нового врожаю з 4,403 млн га, повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики і продовольства в п'ятницю.

За її даними, намолочено 10,3 млн тонн пшениці з 2,626 млн га за врожайності 39,4 ц/га, 3,1 млн тонн ячменю з 824,2 тис. га за врожайності 37,4 ц/га, 319,3 тис. тонн гороху з 154,7 тис. га за врожайності 20,6 ц/га.

В Україні також триває збирання олійних. Зокрема, вже намолочено 1,8 млн тонн ріпаку з 779,1 тис. га з урожайністю 23,5 ц/га і 0,3 тис. тонн сої з 0,2 тис. га з урожайністю 19,3 ц/га.

Аграрії Херсонської області розпочали збір проса, якого намолочено 80 тонн з 50 га.

При цьому до трійки найшвидших за темпами збирання зернових входять аграрії Одеської області - з 629,4 тис. га, Дніпропетровської - 544,2 тис. га, Миколаївської - 527,5 тис. га. За врожайністю лідирує Івано-Франківська область із показником 65,1 ц/га.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

"Нафтогаз" отримає EUR127 млн гранту від ЄІБ на імпорт газу – Корецький

Україна за 10 міс. збільшила імпорт електрогенераторів у 3,6 раза, акумуляторів – на 53%

Україна в 2026 р. збереже ліцензування зернових та олійних культур при експорті до прифронтових європейських країн

Оновлена пенсійна модель передбачатиме базову виплату та додаткові виплати за бойовий досвід - Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА