Інтерфакс-Україна
10:39 22.07.2024

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

1 хв читати
Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

Україна досягла принципових домовленостей із Комітетом власників єврооблігацій про реструктуризацію, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Відновлюємо боргову стійкість. Сьогодні ми досягли принципових домовленостей з Комітетом власників єврооблігацій України. Це важливий етап процесу реструктуризації боргу, що дозволить зекономити 11,4 млрд дол. США на його обслуговуванні протягом наступних трьох років та 22,75 млрд - до 2033 року", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, у такий спосіб Україна зможе вивільнити ресурси на нагальні потреби: оборону, соціальний захист і відновлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Dragon Capital виступив ексклюзивним фінрадником в угоді з продажу власнику "Кернел" Веревському "Агро-Регіону"

Україна отримає EUR85 млн гранту через ЄБРР для закупівлі газу - Шмигаль

Україна подовжила обмеження імпорту сталевих прутів з Білорусі та Молдови та почала розслідування щодо сталевих труб з Туреччини

ЄБА закликає МВС та Головний сервісний центр забезпечити технічну можливість перереєстрації вживаних авто

Вартість виробленого ФОПами хлібу з моменту початку блекауту зросла приблизно на 25% – нардеп

Укрексімбанк закриє центральне відділення у Києві та підрозділи у Тернополі й Чернівцях

Українська промисловість відіграватиме основну роль у повоєнному відновленні – CEO "Інтерпайпа"

Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління

Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики

"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА