Інтерфакс-Україна
11:05 22.07.2024

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

1 хв читати
Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Принципові домовленості України зі спеціальним комітетом власників її євробондів на суму близько $20 млрд включають заміну 40% їх загальної суми плюс накопичені відсотки чотирма випусками євробондів (облігації А) з погашенням у 2029-2036 роках і 23% - чотирма випусками спеціальних облігацій (облігації B) із погашенням у 2030-2036 роках, частину з яких буде випущено лише за умови необхідного рівня ВВП у 2028 році.

Згідно з повідомленням уряду України на Ірландській фондовій біржі в понеділок, за участь у такому обміні буде виплачено винагороду в розмірі 1,25% від суми єврооблігацій, які обмінюються.

Уточнюється, що комітет кредиторів представляє власників близько 25% єврооблігацій.

Зазначається, що в обмін планується включити також євроблігації "Укравтодору" на $700 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Fitch підтвердило рейтинг України "обмежений дефолт" та погіршило прогноз ВВП на 2025р до 2,5%

США запровадять 50% мита на товари з ЄС із 1 червня — Трамп не очікує торговельної угоди

Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестфонду

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА