Інтерфакс-Україна
11:30 23.07.2024

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

1 хв читати
"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів
Фото: https://t.me/energoatom_ua/18640

АТ "НАЕК "Енергоатом" минулого тижня уклало кредитну угоду на 181 млн фунтів із консорціумом міжнародних банків, до складу яких входять Deutsche Bank і Barclays Bank, повідомила компанія в телеграм-каналі у вівторок.

Кредитні кошти за контрактом між "Енергоатомом" і британською Urenco будуть використані для фінансування постачань ядерних матеріалів - збагаченого і природного гексафториду урану.

Угоду укладено на п'ять років. Гарантію надає уряд Великої Британії через експортно-кредитне агентство UK Export Finance (UKEF). Державних гарантій з боку України не передбачено.

Як повідомлялося, у листопаді 2023 року "Енергоатом" і Urenco підписали контракт на постачання збагаченого уранового продукту для українських АЕС до 2035 року, з можливістю його пролонгації до 2043 року.

Крім того, між сторонами діють два контракти до 2025 року, згідно з якими НАЕК постачає британській компанії ядерні матеріали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Банки у серпні профінансували проєкти з розбудови 116 МВт нової енергогенерації – НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА