Інтерфакс-Україна
11:25 30.07.2024

Негода залишила без світла 116 населених пунктів у чотирьох областях - "Укренерго"

1 хв читати
Негода залишила без світла 116 населених пунктів у чотирьох областях - "Укренерго"

Негода на ранок вівторка залишила без електроенергії 116 населених пунктів у чотирьох областях: Київській, Житомирській, Сумській та Чернігівській, повідомила НЕК "Укренерго".

Згідно з її оновленням у телеграмі, через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлений 501 населений пункт.

Через бойові дії знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Херсонській областях.

За даними Міністерства енергетики в телеграмі, через атаку російського дрона в Дніпропетровській області пошкоджене обладнання на одній із підстанцій. Водночас у Чернігівській області обстріли призвели до відключення 2 465 споживачів.

У Запорізькій області падіння БПЛА призвело до часткових відключень підстанції та місцевої промисловості.

Загалом в енергосистемі споживання тримається на рівні понеділка, 29 липня, а відключень не передбачається, як і анонсували вчора.

При цьому "Укренерго" просить за можливості перенести користування потужними електроприладами на денні години - з 11:00 до 15:00, коли найбільша активність сонячних станцій.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова комітету Ради Бабак пропонує передбачити додатково 12 млрд грн на підвищення зарплат вчителям у проєкті держбюджету-2026

"Метінвест" у рамках підвищення цікавості до інженерних спеціальностей пропонує фінпідтримку 50 тис. грн

Інфляція у вересні склала 0,3%, у річному вимірі скоротилася до 11,9% - Держстат

"Київміськбуд" розробляє план реструктуризації поточної заборгованості перед підрядниками

Уряд затвердив положення про ядерний страховий пул

"Нафтогаз" залучив 3 млрд грн кредиту Ощадбанку на закупівлю імпортного газу

Нова цифрова система електронних дозволів для міжнародних вантажоперевізників запрацює з 1 листопада

Перспективним напрямком розвитку міжнародних готельних мереж є обласні міста - думка

Менше 10% українських готелів мають офіційний статус зірковості

Україна за 9 міс. наростила вивезення брухту на 54,1%, у валюті майже наполовину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА