20:12 06.08.2024

Кабмін дозволив іноземним компаніям будувати об'єкти класу СС2 і СС3 в Україні

1 хв читати
Кабмін дозволив іноземним компаніям будувати об'єкти класу СС2 і СС3 в Україні

Уряд дозволив іноземним компаніям, що діють на території України через окремі підрозділи й представництва, набувати право на будівництво об'єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) категоріями наслідків, повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Згідно з повідомленням, право на будівельну діяльність іноземні компанії зможуть набути шляхом безоплатного подання до органів ліцензування декларації про провадження господарської діяльності. При цьому немає потреби отримувати ліцензію на будівництво, зазначає міністерство.

Такі зміни, внесені до постанови уряду №314 від 13 березня 2022 року, діятимуть на час воєнного стану.

"Ухвалення цього акта дозволить удосконалити нормативно-правове регулювання діяльності іноземних компаній в Україні. Зокрема, дасть змогу представництвам польських компаній в Україні здійснювати роботи з облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні", – йдеться в повідомленні Мінрегінтеграції.

Зазначено, що роботи з будівництва пунктів пропуску заплановані в межах реалізації договору між українським і польським урядами про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги від 9 вересня 2015 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА