Інтерфакс-Україна
11:09 09.08.2024

Україна 8 серпня залучала аварійне енергопостачання з Польщі

1 хв читати
Україна 8 серпня залучала аварійне енергопостачання з Польщі

Україна у четвер залучала аварійне енергопостачання з Польщі, повідомило Міністерство енергетики в телеграм-каналі.

За його даними, у години вечірнього піку (17:00-22:00) 8 серпня застосовували графіки обмеження споживання для промисловості та бізнесу, тоді як для побутових споживачів енергопостачання не обмежували.

Крім того, внаслідок ворожого обстрілу однієї із шахт Донеччини виникла пожежа, але продукти горіння всередину не потрапили, ніхто не постраждав.

Минулої доби енергетики відновили живлення майже для 5,6 тис. споживачів, які були знеструмлені внаслідок бойових дій. Загалом через бойові дії і техпорушення на ранок залишаються без електропостачання 485 населених пунктів.

За даними НЕК "Укренерго", 9 серпня через спекотну погоду в південних областях країни продовжує зростати споживання е/е - воно на 2,7% вище, ніж на ранок четверга. Водночас відключення на сьогодні не плануються.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА