Інтерфакс-Україна
17:52 15.08.2024

Uklon розглядає повернення до роботи в комендантську годину

1 хв читати
Uklon розглядає повернення до роботи в комендантську годину

Український онлайн-сервіс таксі Uklon розглядає можливість повернутися до роботи в комендантську годину, заявив в інтерв'ю Forbes CEO Uklon Сергій Гришков.

За його словами, повернення можливе, найімовірніше, у західних регіонах.

"Зараз у нас є низка офіційних запитів від місцевих адміністрацій, які просять нас повернути роботу сервісу в комендантську годину. Повернення можливе, найімовірніше, у регіонах на Заході (країни - ІФ-У). Конкретних термінів поки що немає - все залежить від комунікації з місцевими державними і військовими органами та силовими структурами", - сказав Гришков.

Він також зазначив, що робота застосунку вночі була позицією компанії, сформованою за запитом користувачів.

"Це, наприклад, величезна кількість поїздів, що приїжджають на вокзали вночі. Це був спосіб доїхати вночі до лікарні", - пояснив Гришков.

Крім того, за словами CEO Uklon, компанія зосереджена на інвестиціях в експансію на зовнішні ринки. В Україні вона зосереджена на розвитку доставки, готується до запуску кур'єрів у Дніпрі.

На платформі Uklon в Україні зареєстровано 80 тис. водіїв, із них 2% - жінки.

Компанія обмежила роботу сервісу в комендантську годину з 14 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завод автоклавного газобетону групи "Ковальська" у Розвадові буде запущено у грудні

Ціни на будматеріали в Україні зросли на 15% у 2025р.

Кабмін виділив ще 609 млн грн на "єВідновлення"

"Нафтогаз" працює з американськими партнерами над залученням коштів для збільшення імпорту LNG – ЗМІ

ЄБРР надає гарантію під кредит Укрсиббанку на розвиток логістичних хабів EVA

Частка інвестугод в житловому будівництві на етапі котловану зросла до 15% у 2025р - дослідження

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА