Інтерфакс-Україна
12:51 17.08.2024

Галущенко: за наявності фінансування та необхідного ремонту до кінця року можна відновити ще майже 3 ГВт генерації електроенергії в Україні

1 хв читати
Галущенко: за наявності фінансування та необхідного ремонту до кінця року можна відновити ще майже 3 ГВт генерації електроенергії в Україні

Заступник голови Офісу президента Олексій Кулеба разом із представниками центральних органів виконавчої влади провів брифінг для партнерів України щодо забезпечення потреб українського енергетичного сектору та підготовки до осінньо-зимового періоду.

У режимі відеоконференції у брифінгу взяли участь представники іноземних дипломатичних місій та міжнародних організацій, обласних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування, повідомляє Офіс президента.

Міністр енергетики Герман Галущенко зазначив, що за наявності необхідного фінансування та проведення відповідних ремонтних робіт до кінця року можливо відновити ще майже 3 ГВт генерації електроенергії.

За його словами, завдяки допомозі партнерів в Україні вже працюють газоспалювальні установки, що забезпечують розподілену генерацію та підтримують нашу енергосистему.

Міністр поінформував учасників зустрічі про пріоритетні потреби для відновлення, ремонту та запуску генерації на об'єктах, що постраждали внаслідок російських ракетних ударів, для реалізації проєктів розподіленої генерації, забезпечення об'єктів критичної інфраструктури резервними джерелами живлення.

Т. в. о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василь Шкураков розповів про потреби регіонів та окремих міст держави в блочно-модульних та модульних котельнях. Допомога партнерів уже задовольняє значну частину цих запитів, зокрема в Харкові та Харківській області.

Також ішлося про потреби в когенераційних установках і генераторах, які дадуть змогу створити більш незалежну від основної генерації систему теплозабезпечення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" під час війни не може проводити масштабної реконструкції та великих інвестицій в Україні – СЕО

"Нафтогаз" залучив від ЄІБ додаткові EUR50 млн на імпорт газу

НКРЕКП заявляє про повну відповідність закону прийняття рішення про підвищення прайскепів 16 січня

Курсоутворювальною валютою для України залишається долар, а січневі коливання гривні мають сезонний характер – Гелетій

Не факт, що державі потрібно рятувати всі ресторани, - думка

Ухвалення нової програми МВФ для України за базовим сценарієм очікується у третій декаді лютого – голова НБУ

Зеленський: "Нафтогаз" імпортує електроенергії більше ніж 50% від власних потреб споживання

H&M запустить онлайн-магазин в Україні у I кв. 2026р.

Нацбанк збільшив оцінку міжнародних резервів на кінець 2026р до $65 млрд, 2027р – до $72,9 млрд

НБУ погіршив прогноз інфляції в Україні у 2026р. до 7,5%, у 2027р. - до 6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА