Інтерфакс-Україна
07:31 20.08.2024

Шмигаль окреслив дипломатам основні економічні вектори

1 хв читати
Шмигаль окреслив дипломатам основні економічні вектори

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль назвав основні п'ять напрямів економічної дипломатії під час наради керівників закордонних дипломатичних установ України "Військова дипломатія: стійкість, зброя, перемога", повідомляє в понеділок увечері Урядовий портал.

"Перший - акумулювання макрофінансової допомоги від партнерів. Другий вектор - отримання допомоги на відновлення. Третій - посилення санкцій проти агресора. Четвертий - стимулювання залучення іноземних інвестицій. П'ятий вектор - просування українських товарів на світові ринки", - заявив прем'єр-міністр.

За словами прем'єр-міністра, наразі держава зосереджується на забезпеченні фінансових ресурсів, потреби в зовнішньому фінансуванні на наступний рік будуть не менше 38 млрд доларів. Особливу увагу Денис Шмигаль зосередив на конфіскації заморожених російських активів, "щоб Україна могла фінансувати всі критичні потреби, і щоб не збільшувалося боргове навантаження на Україну".

Друге завдання економічної дипломатії, як зазначив очільник уряду, - це залучення в Україну техніки для різних потреб, зокрема, "розмінувальної, інженерної, медичної".

Третє завдання економічної дипломатії, яке озвучив Шмигаль, - залучення обладнання для енергетики.

Прем'єр-міністр закликав представників дипломатичного корпусу зосередитися на окреслених завданнях. Він подякував кожному українському дипломату за всі зусилля для перемоги України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гендиректор "Філіп Морріс Україна": Через заборону продажу рідин для вейпів "тінь" у сегменті зросла, податкові втрати сягають 5 млрд грн

Тіньовий тютюновий ринок може повернутись до рівня 2024р. через частку податків в ціні

"Укрнафта" дослідила 1330 кв. км площ за 3 роки за допомогою 3D сейсморозвідки

Спрощеною зміною цільового призначення сільгоспземлі скористалось вже 171 підприємство з 14 областей – нардеп

Непокрита потреба у зовнішньому фінансуванні України на 2026-2027 рр. сягає близько $60 млрд – міністр фінансів

"Нафтогаз" акцентує на суттєвому рості споживання газу й закликає до значної економії

Sunvita Group вдвічі наростила виробництво валиків для чищення поверхонь

"єГривню" навряд чи буде введено у 2027 р. - заступник голови НБУ Шабан

Член НР "Нафтогазу" Бойко не стала спростовувати дані ЗМІ про 60% втрат добового видобутку газу через атаку РФ

Кабмін планує виплатити по 6,5 тис. грн допомоги "Тепла зима" для 660 тис. громадян вразливих категорій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА