15:05 20.08.2024

Японська JETRO відкриє офіс в Україні

1 хв читати
Японська JETRO відкриє офіс в Україні

Міністерство економіки зареєструвало представництво Японської організації з розвитку зовнішньої торгівлі (JETRO), яке незабаром відкриється в Україні.

"Відкриття представництва JETRO в Україні є стратегічним кроком, результатом продуктивних переговорів з урядом Японії, і знаменує собою початок нової ери співробітництва між нашими двома країнами", - процитовано на сайті відомства у вівторок слова заступника міністра економіки – торгового представника України Тараса Качки.

"Ми прагнемо створити привабливе бізнес-середовище, яке залучатиме японські інвестиції та сприятиме міцному партнерству між українськими та японськими компаніями", - додав він.

За його словами, Японія планує надати $188 млн на проєкти економічного відновлення України, основна увага зосереджена на енергетиці, ЖКГ, критичній інфраструктурі, гуманітарному розмінуванні та підтримці бізнесу.

"Створення офісу JETRO прискорить впровадження японських технологій у нашій країні та відкриє нові ринки для продукції японських брендів, яка вироблятиметься в Україні", - зазначив Качка.

JETRO (Japan External Trade Organization) - Офіс Японської організації зовнішньої торгівлі, незалежний адміністративний орган під егідою Міністерства економіки, торгівлі та промисловості Японії, створений для сприяння розвитку торговельно-економічного співробітництва з іншими країнами світу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Енергоспоживання населення наразі не обмежується завдяки імпорту е/е промисловістю – ексміністерка енергетики

Україна отримує пропозиції від компаній сусідніх країн щодо дольової участі в добудові ХАЕС-3,4 – Галущенко

Глава Міненерго занепокоєний проєктом скасування дозволу парламенту Болгарїї на продаж Україні корпусів реакторів для ХАЕС-3,4

Україна готова співпрацювати з ЄС в питаннях урану, літію і титану - Шмигаль

Індекс українських акцій на Варшавській біржі 13 лютого зріс ще на 11,6%

"Укртрансгаз" придбав 19,6 млн куб. м імпортованого газу за ціною 29,9 грн/куб. м на УЕБ 13 лютого

Програми підтримки аграрїів мають тривати 3-7 років, державні с/г землі повинні наповнювати держбюджет - Зеленський

Зеленський анонсував перезавантаження інституції НАК "Надра"

Unex Bank та УЧХ випустили благодійну кредитну картку

Девелопер Arricano сплатив понад 205 млн грн податків за 2024р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА