Інтерфакс-Україна
10:33 26.08.2024

Ситуація в енергетиці складна - міністр Галущенко

1 хв читати
Ситуація в енергетиці складна - міністр Галущенко

Міністр енергетики України Герман Галущенко ситуацію в галузі внаслідок ранкового ракетного обстрілу назвав складною і повідомив, що енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків.

"Ситуація складна, наслідки атак уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією", - написав він у фейсбуці у понеділок.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" віддало розпорядження про застосування аварійних відключень у всій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

В Україні запускають комплексний проєкт із модернізації зрошувальних систем

Аграрії на прифронтових територіях зможуть отримати компенсацію до 4,7 тис. грн за гектар пошкоджених посівів - Свириденко

Свириденко: Підприємці зможуть отримати гранти на будівництво овочесховищ і фруктосховищ

Потреба в імпорті Україною 4 млрд куб. м природного газу стосується всієї зими, загроз імпорту немає – Мінекономіки

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив про 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА