15:09 29.08.2024

Мінекономіки розглядає рівень зарплат як один із критеріїв економічного бронювання - нардеп

1 хв читати
Мінекономіки розглядає рівень зарплат як один із критеріїв економічного бронювання - нардеп

Міністерство економіки України розглядає рівень заробітних плат як один із критеріїв для економічного бронювання співробітників підприємств, повідомив за результатами засідання фінансового комітету ВР його перший заступник голови Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Мінекономіки на комітеті підтвердило що працює над економічним бронюванням, де одним з критеріїв буде (але не точно) рівень заробітних плат. Наразі напрацьовується декілька моделей, але для остаточного рішення чекають позицію вищого політичного керівництва", - констатував нардеп.

Він додав, що орієнтовні дати впровадження економічного бронювання - жовтень-листопад цього року.

Крім того, Железняк наголосив, що, згідно з розрахунками, доходи від такого виду бронювання співробітників становитимуть 40 млрд грн/рік.

"Тому їм потрібна місячна звітність по податкам на зарплати в податковому законі", - підсумував нардеп.

Раніше компанії-члени ЄБА закликали дозволити запровадити економічне бронювання в країні. В асоціації наголосили, що бізнес готовий разом з уповноваженими представниками органів держвлади сідати й обговорювати моделі бронювання, оскільки підприємствам усе ж таки важливо мати повноваження і самостійно визначати, які саме співробітники є критичними для роботи компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА