Інтерфакс-Україна
11:07 10.09.2024

"Укрнафта" скасувала 11 тендерів на газопоршневі установки через відсутність пропозицій

2 хв читати
"Укрнафта" скасувала 11 тендерів на газопоршневі установки через відсутність пропозицій

ПАТ "Укрнафта" скасувало 11 тендерів на закупівлю, монтаж і введення в експлуатацію газопоршневих електростанцій через відсутність пропозицій, свідчать результати торгів у Prozorro.

Ще в п'яти тендерах пропозицію зробили тільки по одній компанії, за ними очікуються рішення. Зокрема, на чотири тендери подалося ТОВ "МІК" (Запоріжжя) і на один - ТОВ "Компрессорс Інтернешнл" (Київ).

Як повідомлялося, "Укрнафта" на початку серпня оголосила аукціони на газопоршневі установки сумарною потужністю 63,59 МВт-76,4 МВт із постачанням до 31 грудня 2025 року і сумарною очікуваною вартістю закупівлі 1 млрд 575,727 млн грн (без ПДВ).

Початок аукціонів було заплановано на 26-27 серпня, потім термін було продовжено ще на два тижні.

Раніше, в середині серпня, "Укрнафта" скасувала тендери на закупівлю трьох газопоршневих когенераційних установок загальною потужністю 72-80 МВт (дві 27-30 МВт і одна 18-20 МВт), з послугами монтажу та введення в експлуатацію до 31 грудня 2025 року. Пропозиції за трьома тендерами подав лише один учасник, усі вони були відхилені через невідповідність вимогам тендерної документації.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 р. компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 545 АЗК - 460 власних і 85 в управлінні.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКартка", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. У листопаді 2022 року Ставка верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою наразі управляє Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА