Інтерфакс-Україна
15:41 16.09.2024

"Укрнафта" імпортує бензин і дизель Євро-5 з Європи та Азії

1 хв читати
"Укрнафта" імпортує бензин і дизель Євро-5 з Європи та Азії

ПАТ "Укрнафта" імпортує бензин і дизельне пальне за стандартами Євро-5 зі Швеції, Польщі, Литви, Греції, Кувейту, повідомила пресслужба компанії.

Зокрема, йдеться про дизельне пальне і бензин виробництва Preem (Швеція), Orlen (Польща), Kuwait National Petroleum Company (Кувейт), Hellenic Petroleum і Motor Oil Hellas (обидва - Греція).

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 р. компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 545 АЗК - 460 власних і 85 в управлінні.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКартка", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. У листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою наразі управляє Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

ДП "Ліси України" в 2025р під час закупівель на 10 млрд грн змогло зекономити 700 млн грн

Внаслідок ракетної атаки вночі зруйновано складські та виробничі приміщення "Текстиль-Контакту"

"Нова пошта" з 1 грудня оновлює частину тарифів та впроваджує додаткову оплату за отримання посилок у поштоматах

У Києві зруйновано логістичний центр Novus, загинули четверо водіїв

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА