Інтерфакс-Україна
11:34 17.09.2024

Енергопостачання в Сумській області планується відновити до вечора - "Укренерго"

1 хв читати
Енергопостачання в Сумській області планується відновити до вечора - "Укренерго"
Фото: https://www.facebook.com/npcukrenergo

Енергетики працюють над усуненням пошкоджень унаслідок російської нічної атаки на енергооб'єкти в Сумській області, повідомила НЕК "Укренерго" в телеграмі у вівторок.

"На ранок знеструмлено Суми і частину Сумської та Чернігівської областей. Енергетики працюють над усуненням завданих пошкоджень. До вечора електропостачання має бути відновлено", - зазначається в повідомленні.

Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок 17 вересня знеструмлено 975 населених пунктів, зокрема понад 50 населених пунктів - через наслідки негоди.

Раніше "Сумиобленерго" повідомило, що внаслідок авіаудару Росії по енергетичній інфраструктурі Сумщини було знеструмлено споживачів у м. Суми, мережі Сумського, Конотопського, Охтирського районів електромереж. А також - Білопільської, Буринської, Лебединської, Путивльської, Тростянецької, Краснопільської, В. Писарівської дільниць.

Станом на 7:00 вівторка 281,072 тис. споживачів електроенергії в Сумській області тимчасово без електроенергії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аукціон з продажу ОПЗ не відбувся

Витрати українців за кордоном у 2025 році скоротяться на 10%, прогнозують в НБУ

Офіційний курс долара за тиждень зріс на 0,72%, євро – на 0,27%

Мінекономіки спростовує інформацію про нібито згортання програми "Національний кешбек"

Найприбутковішими у ІІІ кв.-2025 стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та mono, mono обійшов за активами Укрсиб

Уряд скасує "Національний кешбек" з травня-2026р., але через нестачу коштів виплати можуть зупинити вже у лютому

"Ліси України" про результати аукціонів з поставкою в І кв.-2026: дуб і береза подорожчали, вільха подешевшала

Ціна українських акцій на біржах у Варшаві та Лондоні підскочила на 4-25% на новинах про мирний план

Лише 5% бізнесу не відчуває браку кадрів, проте 83% респондентів відкрили нові вакансії у 2025р. - опитування ЄБА

Rauta виведе у 2026 р. на український ринок матеріали, виготовлені з "зеленої" сталі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА