Інтерфакс-Україна
13:14 26.09.2024

Компанія "Н-Транс" у I півріччі збільшила обіг до 1,4 млрд грн

2 хв читати
Компанія "Н-Транс" у I півріччі збільшила обіг до 1,4 млрд грн

Компанія "Н-Транс", що входить до групи компаній NIKO, у січні-червні 2024 року збільшила обіг на 10% – до 1,4 млрд грн, йдеться у повідомленні компанії на її сайті.

"Нашою головною метою залишається розширення географії оптимальних логістичних маршрутів та підвищення якості сервісу для наших клієнтів", - наводяться у релізі слова генерального директора Дениса Фоменка.

Уточнено, що зараз географія перевезень охоплює Європу та Азію, серед клієнтів такі компанії, як Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Audi, Scania, Iveco, BYD та Haval.

"Станом на 1 вересня 2024 року «Н-Транс» має у своєму портфелі понад 400 юросіб активних клієнтів, що на 20% більше, ніж у 2023 році", - додав Фоменко агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно з релізом, "Н-Транс" управляє функціональним логістичним терміналом, розташованим на 45 км траси Київ-Чоп, включає зону прибуття автотранспорту площею 24,1 тис. кв. км, склад тимчасового зберігання закритого типу площею 164 кв. м, митний склад відкритого типу площею 36,3 тис. кв. м, відкритий комерційний склад площею 60 тис. кв. м. До термінала також входять митний пост Київської митної служби та пункт фітосанітарного контролю Держпродспоживслужби у Київській області.

ТОВ "Н-Транс", згідно з інформацією на сайті, було засноване у 2004 році як транспортне підприємство Торгового Дому "НІКО", українського імпортера автомобільної марки Mitsubishi. У 2008 році компанія внесла зміни до стратегії діяльності бізнесу, розширила спектр послуг та стала логістичним оператором. На сьогодні компанія входить до провідних операторів комплексних логістичних послуг в Україні. Основні напрями діяльності включають міжнародні автомобільні та контейнерні перевезення, послуги митного терміналу, митне оформлення та складську логістику.

ОСТАННЄ

Україна та спецкомітет власників її ВВП-варантів припинили переговори після обміну пропозиціями реструктуризації

Страховики України продовжують об’єднуватися та виходити на міжнародний ринок - з’їзд ЛСОУ

Всі виплати "Національного кешбеку" за серпень відбудуться наступного тижня - глава Мінекономіки

Українським морським коридором уже пройшло 92 млн тонн зерна - Кулеба

Імпорт молокопродуктів Україною у жовтні переважав експорт у 1,5 раза - аналітики

Україна в жовтні наростила на 26% експорт льону, основні покупці – країни ЄС

В Україні зростає кількість водоканалів з ВДЕ для стабілізації енергопостачання і водозабезпечення – НКРЕКП

"Українські розподільні мережі" роз'яснили різницю між п'ятьма видами графіків обмежень е/е, які застосовує "Укренерго"

Врожай-2025 буде на 6% більшим за минулорічний завдяки зерновим культурам - міністр

Замголови профільного комітету Ради наполягатиме на фінансуванні держзамовлення на пасажирські вагони для КВБЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА