Інтерфакс-Україна
19:57 02.10.2024

Мінфін підписав кредитний договір з Експортно-імпортним банком Кореї щодо залучення $100 млн

1 хв читати
Мінфін підписав кредитний договір з Експортно-імпортним банком Кореї щодо залучення $100 млн

Міністр фінансів України Сергій Марченко підписав кредитний договір з Експортно-імпортним банком Республіки Корея щодо залучення $100 млн, повідомляється на сайті Мінфіну в середу.

Як уточнили у відомстві, кредит залучають строком на 20 років під 1% річних. Пільговий період становить 5 років із дня підписання кредитного договору.

Зазначається, що залучення цих коштів стане першою фінансовою підтримкою, яка надійде до держбюджету України від Республіки Корея.

"Подальші проєкти, що реалізовуватимуться в межах двостороннього співробітництва з Корейською стороною, будуть спрямовані на підтримку економічного розвитку України та сприятимуть подальшому взаємовигідному співробітництву між країнами", - наводяться в повідомленні слова Марченка.

У Мінфіні нагадали, що у квітні 2024 року між урядами України та Республіки Корея було підписано угоду, яка дає можливість Україні залучати кредити на суму до $2,1 млрд протягом 2024-2029 років.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд затвердив два макросценарії з ростом ВВП у 2026 р. на 4,5% та на 2,4%

"Укрзалізниця" залучає міжнародного юридичного радника для реструктуризації зовнішнього боргу

У липні дефіцит бюджету РФ становив $13 млрд

Попит на первинне житло в Україні за підсумками І пів.-2025 на 50-60% нижчий за пропозицію

Євросоюз збільшив випуск пива на 0,6% у 2024 році

БЕБ викрило підпільну мережу з виготовлення й продажу вейпів і вилучило обладнання та продукцію на 50 млн грн

Українські акції та єврооблігації дорожчають на оптимізмі щодо переговорів про припинення війни

Львів звернувся до Туска через зрив польською фірмою будівництва сміттєпереробного заводу

Бізнес підтримує пом’якшення валютних обмежень, водночас сподівається на розгляд інших пропозицій

Глава МЗС Румунії та Свириденко домовилися посилити співпрацю між економіками країн, включаючи румунську участь у відбудові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА