Інтерфакс-Україна
11:58 03.10.2024

"Укрнафта" отримала додатково 5,3 тис. тонн нафти після низки капремонтів свердловин

1 хв читати
"Укрнафта" отримала додатково 5,3 тис. тонн нафти після низки капремонтів свердловин

ПАТ "Укрнафта" в січні-червні 2024 року провело низку капітальних ремонтів свердловин, що дало змогу товариству отримати майже 5,3 тис. тонн додатково видобутої нафти.

"Ідеться про шість операцій на свердловинах, які виконали зовнішні партнери, що перемогли в тендерах на платформі державних закупівель Prozorro", - повідомляють у пресрелізі компанії в четвер.

За словами директора "Укрнафти" Сергія Корецького, крім 5,3 тис. тонн нафти, компанії станом на серпень 2024 року вдалося також додатково видобути 8,061 млн куб. м газу.

Загалом "Укрнафта" за 2024 рік очікує додатково отримати 23 тис. тонн нафти і 30 млн куб. м газу. природного газу.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 року компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 545 АЗК - 460 власних і 85 в управлінні.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. У листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

ОСТАННЄ

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

"Нафтогаз" отримає EUR127 млн гранту від ЄІБ на імпорт газу – Корецький

Україна за 10 міс. збільшила імпорт електрогенераторів у 3,6 раза, акумуляторів – на 53%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА