13:29 10.10.2024

Група ДТЕК змінила керівників трьох своїх компаній

2 хв читати
Група ДТЕК змінила керівників трьох своїх компаній

Група ДТЕК змінила керівників "ДТЕК Енерго", "ДТЕК Мережі", D. TRADING, призначивши на ці посади Олександра Фоменка, Аліну Бондаренко та Дмитра Сахарука, повідомляють на сайті компанії.

Фоменко, який очолював із травня 2022 року "ДТЕК Мережі", змінить Ільдара Салєєва, який посилить топменеджмент групи "Метінвест".

"Основними пріоритетами Фоменка на новій позиції є забезпечення генерації електроенергії на належному рівні для підтримки енергосистеми, залучення міжнародної технічної допомоги та відновлення зруйнованих генерувальних потужностей, а також забезпечення сталого видобутку вугілля", - уточнено в повідомленні.

Бондаренко останніми роками обіймала посаду операційного директора в "ДТЕК Мережі" і відповідала за реалізацію інвестиційних програм операторів систем розподілу. Її основним пріоритетом буде забезпечення оперативного відновлення зруйнованих розподільчих мереж, розвиток проєктів Smart Grids.

Сахарук, який працює в ДТЕК з 2010 року, займеться розвитком D.Trading на зовнішніх енергетичних ринках і прискоренням євроінтеграції енергетичного сектора.

"Сьогоднішні зміни спрямовані на посилення стійкості нашого бізнесу та реалізацію довгострокової стратегії групи - якнайшвидшої інтеграції України в глобальні енергетичні ринки та підвищення енергетичної безпеки нашої держави. Я хотів би подякувати керівникам усіх наших бізнесів за їхній професіоналізм і внесок у розбудову стійкої енергетичної системи України під час війни", - зазначив генеральний директор "ДТЕК" Максим Тімченко.

"ДТЕК" створено 2005 року для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що складають вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Енергохолдинг прагне трансформуватися в більш ефективний, екологічно чистий і технологічний бізнес, керуючись принципами ESG. Досягти вуглецевої нейтральності група планує до 2040 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Доходи загального фонду держбюджету України в жовтні зросли до 129 млрд грн, витрати підскочили до 314,2 млрд грн

Україна має намір змінити правила перевезення швидкопсувних продуктів

Обсяг схвалених заявок бізнесу на енергокредити з 1 червня сягнув 10,8 млрд грн - НБУ

Продовження швидкісної залізничної лінії Берлін-Варшава до Києва планується до 2040 року - новий єврокомісар

ДТЕК з початку року інвестував у ремонти та відновлення ТЕС 2,6 млрд грн

Шмигаль: Це буде вже другий опалювальний сезон, коли ми використовуватимемо лише український газ

Для сімей, які встановили енергообладнання на суму до 150 тис. грн, субсидія зберігатиметься - Шмигаль

Work.ua відмовиться від співпраці з гральним бізнесом

НБУ варто зберегти поточну процентну політику або посилити її - МВФ

Мінфін повернув на два тижні на аукціони бенчмарк-ОВДП і додав два нові випуски військових облігацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА