Інтерфакс-Україна
16:54 11.10.2024

Спеціальний фінансовий траст-фонд Світового банку для України становитиме щонайменше $10 млрд - Шмигаль

1 хв читати
Спеціальний фінансовий траст-фонд Світового банку для України становитиме щонайменше $10 млрд - Шмигаль

Спеціальний фінансовий траст-фонд Світового банку для України становитиме щонайменше $10 млрд, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Однією вкрай важливою новиною цього тижня стало те, що Рада директорів Світового банку затвердила створення спеціального фінансового траст-фонду для України. Розмір цього фонду становитиме щонайменше $10 млрд. Головними донорами стануть США і ще кілька країн, а в майбутньому розмір фонду може бути збільшений, коли до нього приєднаються інші донори", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За словами прем'єра, кошти фонду насамперед будуть спрямовані на підтримку бюджету – на заробітні плати та соціальні витрати, а також на критичні потреби відновлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Кабмін оновив правила формування ціни будівництва під час війни

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство ексвласника ТОК Gulliver "Три О"

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Прем’єрка України разом з МВФ сподівається на прийняття держбюджету-2026 до 2 грудня

Темпи приросту реального ВВП України у жовтні сповільнились до 0,5% — оцінка ІЕД

"Енергоатом" від початку року сплатив 132 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-жовтень

Кабмін очікує відставки від всіх членів НКРЕКП – віцепрем’єр Качка

Качка: Головне завдання - забезпечити, щоб наглядові ради енергокомпаній були проактивними в плані контролю над менеджментом

NovaPay додав функцію замовлення готівки у відділення "Нової пошти" через застосунок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА