Інтерфакс-Україна
13:00 15.10.2024

Готовність житлових будинків до опалювального сезону на сьогодні понад 99% - Шмигаль

2 хв читати
Готовність житлових будинків до опалювального сезону на сьогодні понад 99% - Шмигаль

Готовність житлових будинків до опалювального сезону на сьогодні понад 99%, заявляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Україна стоїть на порозі опалювального сезону. Уряд, обласні військові адміністрації та влада громад синхронно працюють у трьох ключових напрямах для того, щоб узимку в усіх домівках було світло і тепло", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами засідання уряду.

За його словами, перший напрям - це підготовка інфраструктури, зокрема, готовність житлових будинків сьогодні понад 99%.

"Кількість шкіл, садочків і лікарень, готових до проходження зими, теж наближається до 100%. Понад 18 тис. котелень та 4,8 тис. центральних теплових пунктів перебувають на стадії готовності до подачі тепла", - додав він.

Другий напрям, за словами Шмигаля, - це накопичення ресурсів.

"Наразі маємо в газосховищах 12,2 млрд куб. м блакитного палива, а також 3,1 млн тонн вугілля на складах. Цього достатньо для проходження зими. Усі дев’ять енергоблоків АЕС, підконтрольні Україні, наразі працюють", - розповів прем'єр.

Ще один напрям із підготовки до опалювального сезону - це створення децентралізованої генерації.

"Працюють ініційовані урядом програми енергетичної стійкості. Кредити під 0% для громадян, позики для ОСББ під програму "ГрінДІМ", кредити "5-7-9%" для малого та середнього бізнесу, пільгові кредити від Фонду декарбонізації України для комунальних підприємств і громад. Загалом банки вже видали різним категоріям позичальників кредитів на 2 млрд грн", - підсумував він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи експорту зерна на початку 2025/26 МР у 12 разів нижчі, ніж торік

"Київміськбуд" проведе додаткову емісію акцій з 1 жовтня для залучення 2,56 млрд грн

Ціни на первинному ринку житла Одеси у першому півріччі зросли на 19% – "ЛУН"

Сенс Банк компенсує до 1 млн грн ОСББ і ЖБК Львова на проєкти енергозбереження

Ціни на пшеницю у серпні-вересні можуть досягти $230-240 за тонну

Темпи жнив-2025 відстають від минулорічних у 4,3 раза, жнивують 9 областей

Технічна освіта є питанням нацбезпеки, і бізнес має бути залучений до освітньої екосистеми на всіх рівнях –"Метінвест"

НБУ затвердив порядок страхування відповідальності надавачів нефінансових платіжних послуг

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021 р., - думка

Ми у будь-якому випадку прийдемо до розкриття банківської таємниці – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА