Інтерфакс-Україна
11:34 18.10.2024

"Укренерго" фіксує зростання споживання е/е через обігрівачі

1 хв читати
"Укренерго" фіксує зростання споживання е/е через обігрівачі

НЕК "Укренерго" фіксує подальше зростання споживання електроенергії через зниження температури та використання обігрівачів.

"17 жовтня добовий максимум споживання, зафіксований увечері, був на 2,7% вищим, ніж у попередній робочий день - у середу, 16 жовтня. Причина його зростання - подальше зниження температури на всій території України та масове використання обігрівачів, зокрема, у вечірні години", - повідомляється в телеграм компанії в п'ятницю.

Оператор системи передачі зазначає, що загалом рівень споживання відповідає сезонним показникам, але закликає використовувати потужні електроприлади в період найефективнішої роботи СЕС із 10:00 до 16:00 через дефіцит потужності, що зберігається в години максимального навантаження (ранок, вечір) після дев'яти масованих атак росіян.

Водночас "Укренерго" зазначає, що через бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлено 552 населені пункти. Зокрема, з технічних причин знеструмлено споживачів у Сумській області.

За даними Міністерства енергетики в телеграмі, за минулу добу через обстріли та бойові дії були відключення е/е у Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях.

Щодо імпорту е/е, то в п'ятницю він буде йти майже на рівні показника четверга - 8267 МВт*год (вчора майже 8,5 тис. МВт*год).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

У переговорному процесі про вступ України в ЄС необхідно усвідомити долю транзиту газу через українську територію - Фіцо

Міністр соцполітики вважає передчасним впровадження обов’язкового накопичувального рівня пенсійної системи

Комунікація між БЕБ та бізнесом налагоджується - Цивінський

Торговельна угода з ЄС відповідає амбіціям українського експорту на наступні три роки - Качка

Група "Текстиль-Контакт" за роки війни інвестувала у розвиток близько $14,5 млн – власник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА