19:21 23.10.2024

Мінцифри додало в "Дію" дві військові облігації "Авдіївка" та "Дебальцеве"

2 хв читати
Мінцифри додало в "Дію" дві військові облігації "Авдіївка" та "Дебальцеве"

Міністерство цифрової трансформації (Мінцифри) на поточному тижні додало до "Дії" два нових випуски військових облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) з датами погашення в травні 2026 року та в травні 2027 року, за традицією давши їм імена окупованих міст, селищ і територій в Україні.

Як повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у телеграмі у середу, зокрема, є облігації "Авдіївка" з номінальною ставкою 15,6% річних із датою виплати 20 травня 2026 року та "Дебальцеве" - 16,5% 12 травня 2027 року.

З додаванням нових паперів їхня загальна кількість у "Дії" зросла до 14-ти. Зараз там можна купити також випуски із погашенням 20 листопада 2024 року ("Асканія Нова"), 15 січня 2025 року ("Сімферополь"), 1 жовтня 2025 року ("Вовчанськ"), 12 березня 2025 року ("Макіївка"), 18 червня 2025 року ("Євпаторія"), 23 липня 2025 року ("Джанкой"), 15 жовтня 2025 року ("Керч"), 28 січня 2026 року ("Бахчисарай").

Посередниками виступають державні Сенс Банк (раніше - Альфа-Банк) і Укргазбанк, а також ICU, bond.ua і "Кінто".

Станом на 23 жовтня, в обігу перебувають ОВДП на загальну номінальну суму 1 трлн 748,78 млрд гривень. Найбільша частина перебуває у комерційних банків - 803,34 млрд грн і НБУ - 677,60 млрд грн, тоді як у юридичних і фізичних осіб - їх відповідно на 171,38 млрд грн і 71,42 млрд грн, у нерезидентів - на 24,27 млрд грн, територіальних громад - 0,76 млрд грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА