Інтерфакс-Україна
12:17 04.11.2024

Найпопулярнішими професіями під час вступу до профтехів стали кухар, автослюсар, електрогазозварник, кондитер, водій і тракторист

1 хв читати
Найпопулярнішими професіями під час вступу до профтехів стали кухар, автослюсар, електрогазозварник, кондитер, водій і тракторист
Фото: Pixabay

Найпопулярнішими професіями за результатами вступної кампанії до закладів професійно-технічної освіти у 2024 році стали кухар, автослюсар, електрогазозварник, кондитер, водій і тракторист, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

"У жовтні завершилася вступна кампанія до профтехів. Найпопулярнішими професіями стали кухар, автослюсар, електрогазозварник, кондитер, водій і тракторист. Також до десяти найпотрібніших на ринку праці України за кількістю вакансій на сайтах пошуку роботи входять кухар, водій і слюсар", - ідеться в повідомленні Міносвіти.

Зазначається, що 2024 року професійну освіту обрали понад 94803 учнів, а загалом розпочали навчання 219438 осіб.

У відомстві заявили, що обсяг виконання регіонального замовлення становить 92%, що на 4% вище за показник 2023 року (88%), що, на їхню думку, демонструє позитивну тенденцію в тому, як заклади адаптуються до потреб локального бізнесу.

Згідно з повідомленням, лідерами серед регіонів, які отримали найбільшу кількість заяв на навчання за регіональним замовленням, є Дніпропетровщина - 5423 учні, Львівщина - 4829 учнів та Київ - 4526 учнів, серед регіонів, які отримали найбільшу кількість заяв на навчання за державним замовленням: Харківщина - 809 учнів, Одещина - 435 учнів та Хмельниччина - 426 учнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

Собівартість будівництва житла в Україні у 2026р помірно зростатиме у межах 10-15% – прогноз забудовників

Мінекономіки надало перші виплати по програмі підтримки рибництва на прифронтових територіях

Перехідний Юте Банк розпочав обслуговування вкладників РВС Банку – Фонд гарантування

"УкрАрмоТех" представила українську версію HMMWV

Maersk з 5 січня підвищує тарифи на імпорт контейнерів до України

"Вісімка" ОПЕК+ допускає збереження паузи в нарощуванні видобутку на зустрічі 4 січня

Нові тарифи на воду для непобутових споживачів водоканалів складуть від 19,79 до 70,01 грн/куб.м – НКРЕКП

НБУ у 2026р. перевірить інформаційну безпеку та кіберзахист у 6 банках

Україна залучила понад EUR83 млн від Європейського інвестбанку на розвиток міст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА