Інтерфакс-Україна
12:31 05.11.2024

Для сімей, які встановили енергообладнання на суму до 150 тис. грн, субсидія зберігатиметься - Шмигаль

1 хв читати
Для сімей, які встановили енергообладнання на суму до 150 тис. грн, субсидія зберігатиметься - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству соціальної політики розробити рішення, яке дасть змогу не скасовувати субсидію сім'ям, які встановили енергетичне обладнання на суму до 150 тис. грн.

"Ми розуміємо, що зима буде складною, тому всіляко заохочуємо громадян до енергостійкості. Зокрема, до встановлення альтернативних джерел живлення і генерації: сонячних панелей, вітрових установок, накопичувачів електроенергії. При цьому люди не повинні втратити право на житлову субсидію. Сьогодні доручаємо Мінсоцполітики розробити та внести на розгляд Уряду відповідний проєкт рішення. У його основі буде проста та зрозуміла норма - якщо вартість встановленого енергетичного обладнання не перевищує 150 тис. грн, субсидія за родиною зберігається", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Прем'єр зазначив, що Мінсоцполітики також має розробити механізм, за яким розмір субсидії на оплату електроенергії не зменшуватиметься навіть у разі перебоїв електропостачання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пальне за два тижні може здорожчати на 2 грн/л, однак його дефіциту не очікується, – директор А-95

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України у 2025 р. на рівні 2,2%

Уряд очікує від НКРЕКП коригування денних прайс-кепів на е/е з нічними – Шмигаль

Уряд запустив вікно звернень для бізнесу щодо питань когенерації на онлайн-платформі "Пульс" – Свириденко

Україна в 2026р. потребує 2,2-2,7 ГВт генерації для покриття споживання регіонами – Шмигаль

Мережа "Аврора" у 2025 р. збільшила виторг майже на 30%

Зеленський і Георгієва обговорили нову програму МВФ, яка передбачатиме розширене фінансування для України на 2026–2029 рр

МВФ може затвердити нову програму для України в лютому, це залежить від виконання Києвом prior actions – Фонд

Виробництво цукру в 2025-2026 МР в Україні перевищить 1,7 млн тонн – експерт

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,3927 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА